800 400 464
banner
5 neuesten Anforderungen
Poptáváme protlak kanalizace
Výroba ohýbání dle přílohy
Výroba hřídele dle přílohy
Bourání ocelového komínu
Černění
5 neuesten Angebote
Vázací řetěz jakostní třídy 8 jednopramenný průměr řetězu 8mm nosnost 2000Kg
OVASLING, typ 2001 - jednodílný přivazovací pás, LC 1000 daN
Ocelové lano DIEPA X48 - P825C
Námořní přeprava
Hlavný brzdový valec d19 - Ursus

Baumer rozšířil svůj sortiment o indukční snímače s certifikací ATEX

08/08/2013

 

V současné době má bezpečnost práce a provozu zásadní význam, a tento trend bude v následujících letech jistě pokračovat. Baumer proto přichází s rozšířením svého portfolia indukčních snímačů o typy s certifikací ATEX. Analogové, třívodičové, Namur – Baumer nabízí nové produkty pro všechna tři rozhraní. Odolné vůči prachu a jiným nečistotám – ideální pro použití v potravinářském, dřevozpracujícím, papírenském nebo farmaceutickém průmyslu. Lineární odměřovací snímač IWRM 12I9704/S14X byl vyvinut v souladu se standardy ATEX, podle nejmodernějšího konceptu. První zjevnou výhodou je jeho kompaktní design. Vhodný pro umístění i v těch nejstísněnějších prostorech, samozřejmostí je jednoduchá instalace. Jde o jediný induktivní odměřovací snímač v pouzdru M12 s certifikací ATEX 2D na světě. Snímací vzdálenost je 0…4 mm, měření je spolehlivé a opakovatelné s rozlišením až 1 mikron.

V třívodíčové verzi Baumer nabízí kompletní portfolio IFRM 12 s certifikací ATEX 3D. Válcové pouzdro M12 je dostupné ve dvou délkách, v PNP/NPN a spínací/rozpínací verzi. Dostupných je celkem osm snímačů se snímací vzdáleností 4 mm. Tato flexibilita zjednodušuje výběr vhodného snímače. Celý proces navržení designu zařízení je tak jednodušší, protože máte k dispozici výborná řešení pro široké pole aplikací. Není nutné dělat složité kompromisy. Další výhodou je, že tento typ ochrany proti vzplanutí nevyžaduje žádnou další elektroniku.

Baumer rozšířil svoji nabídku snímačů s výstupem Namur. Zvláštní pozornost byla věnována dalšímu připojení. Nové konektorové a kabelové verze nabízejí ještě širší rozsah aplikací.

 

 

snimac_347

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU