800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zajištění úklidových a recepčních služeb
Povrchová oprava komunikace
Stavba lovecké chaty
Průtah silnice
Oprava povrchu komunikace
5 nejnovějších nabídek
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Obchodní zastoupení
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány

Barevné a skvrnité PET láhve

12/11/2012

 

Specialista na obaly z plastů firma Gizeh Bergneustadt rozšířila své portfolio barevných PET lahví. Nabízí nápojové láhve v nápadném skvrnitém designu (Kuhflecken-design). Láhve jsou k dostání v různých velikostech a tvarech a hodí se jako zvláštní poutač pro mléko nebo energetické nápoje.

Mléčné láhve mají 38mm otvor se závitem, 275 ml objem a mohou být barevné i transparentní. Nové láhve se vyrábějí z více komponentních preforem, které vyvinul partner firmy Giezech Inotech Kunstoff Nabburg. Tato firma poprvé v prosinci 2011 vyrobila více barevné PET láhve na dvoustupňovém vyfukovacím zařízení s infračerveným ohřevem. Po rozsáhlých testech je možno také dodávat sériově technicky náročné láhve ve skvrnitém designu. Vedoucí firmy Gizeh PET GmbH Daniel Rüth dodává, že na rozdíl od stávajících designů jsou tyto skvrnité vzory symetrické jak podél tak napříč. Toto klade na proces výroby vysoké technické požadavky. Na základě rozsáhlých zkušeností může firma vyrábět nejrůznější geometrie a barevné kombinace více barevných PET lahví.


Skupina Gizeh s hlavním sídlem v Bergneustadt zaměstnává 560 lidí v 5 výrobních závodech v Německu, Francii, Polsku a ve Švýcarsku. Realizuje roční obrat cca 100 mil. €.

 

obal_386

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU