800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pelety
Vypalování tvaru součástí laserem z nerezu V4A
Hrotový soustruh
Zednické a pomocné zednické práce pro 26 apartmanů
Dodávka vázacích prostředků
5 nejnovějších nabídek
Výrobky z nasávané kartonáže
Dodávka vstřikovacího lisu
Dodávka obráběcího centra
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH

Centrum ModusLink v Brně bude spolupracovat s Toshibou

27/11/2012

 

Společnost ModusLink Global Solutions(TM) Inc. oznámila, že evropská pobočka firmy Toshiba Corporation zaměřená na výrobu elektronických součástek Toshiba Electronics Europe GmbH (dále jen TEE), vybrala centrum pro poskytování řešení společnosti ModusLink v Brně, aby zajišťovalo služby v oblasti konfigurací na vyžádání. Společnost TEE toto centrum certifikovala a bude podporovat řešení firmy ModusLink, aby uspokojila požadavky zákazníků na paměťová zařízení s předem nahraným obsahem.
Vývoj mobilních počítačových technologií, zejména rozmach tabletů a chytrých telefonů, mění způsob, jakým lidé využívají technologie pro přístup k informacím a stálému připojení. Výzkumná a poradenská společnost Gartner nedávno předpověděla, že prodej mediálních tabletů dosáhne letos počtu 118,9 milionů kusů, což je 98 procentní nárůst oproti prodeji v roce 2011 (1). Tato zařízení, stejně jako mnoho ultrabooků, které jsou v současné době na trhu, nemají standardní CD/DVD mechaniku, ale jsou vybaveny USB porty a sloty na SD karty. Nabídka obnovovacích médií a dalších objemných programů předem nahraných na SD a microSD kartách nebo USB médiích přináší zákazníkům reálnou možnost zálohování a je vynikající v situacích, kdy bezdrátové stahování softwaru může být nepraktické.

“Společnost ModusLink disponuje kapacitou v oblasti konfigurací, infrastruktury a má celosvětové pokrytí. To vše je nezbytné pro efektivní dodávky řešení obsahu skutečně na vyžádání v co nejkratším čase s využitím mobilní technologie a tabletů,” řekl viceprezident společnosti Toshiba Electronics Europe Naoyoshi Hosoda. “S našimi mediálními produkty s předem nahraným obsahem, můžeme našim zákazníkům poskytnout stejně bezpečný přístup k obsahu a softwaru, jaký by očekávali u běžných počítačových platforem.”

Flash média s předem nahraným obsahem lze využít u celé řady produktů, jako je například spotřební elektronika, software a další digitální obsah, zdravotnické přístroje a navigační systémy pro automobily. Mnoho firem v různých průmyslových odvětvích dnes tyto služby využívá k uspokojení svých požadavků v dané oblasti.

“Očekáváme, že počet zařízení bez optických ovladačů bude v následujících letech stoupat s tím, jak budou další průmyslová odvětví přijímat mobilní a bezdrátové technologie. Poptávka po podobných řešeních, jaká poskytuje společnost Toshiba, poroste,” řekl Tom Nightingale, prezident prodeje a marketingu společnosti ModusLink. “Tento trend můžeme pozorovat už teď. Jedním z takových příkladů je používání navigačních systémů v automobilech, které nejlépe fungují s pravidelnými aktualizacemi map. Řešení vycházející z přání zákazníků, kteří vyžadují přenosná flash média s předem nahraným obsahem, umožní firmám Toshiba Electronics Europe i ModusLink získat dobrou pozici k uspokojení potřeb tohoto rychle se rozvíjejícího trhu.”

 

 

elekt_193

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU