800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pelety
Hrotový soustruh
Zednické a pomocné zednické práce pro 26 apartmanů
Snížení energetické náročnosti bytového domu
Vypalování tvaru součástí laserem z nerezu V4A
5 nejnovějších nabídek
Výrobky z nasávané kartonáže
Dodávka vstřikovacího lisu
Dodávka obráběcího centra
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH

LED osvětlení pro firmy

18/12/2012

logo_236    V oblastech podnikání jsou velké rozdíly, s tím se pojí i specifické požadavky a náročnost na osvětlení. Na fotografiích z realizací můžete vidět, že rozdíl v požadavcích je velký. Realizace osvětlení v casinu vyžaduje odlišný přístup plánování osvětlení, než je tomu u venkovního osvětlení výrobního závodu. Přístup k zákazníkovi ze strany společnosti LED-LUMIN však zůstává vždy profesionální. 


Naše společnost zrealizuje ve Vaší firmě osvětlení v kancelářích, osvětlení komerčních prostorů, venkovní osvětlení nebo osvětlení výrobní haly. Realizace probíhá s technickou a odbornou způsobilostí. Pokud máte zájem o naše služby nebo se chcete dozvědět více o našich službách, neváhejte nás kontaktovat. Po konzultaci můžete učinit objednávku, na kterou Vám bude zaslána cenová nabídka.  


Naše společnost také klade mimořádný důraz na kvalitu, technologické provedení a spolehlivost zboží. Proto nabízíme pouze produkty, které v současné době představují designovou a technickou špičku v osvětlovací technice. Samozřejmostí je EU certifikace a tříletá záruční doba


Jako součást komplexních služeb pro Vás připravíme světelně-technické studie, pomůžeme doladit projektovou dokumentaci, navrhneme ideální řešení pro osvětlení požadovaných prostor. Pokud dojde k realizaci zakázky, návrh poskytneme ZDARMA.


Nejsme pouze anonymní internetový obchod. V naší kamenné prodejně Vám celý LED sortiment předvede odborně vyškolený pracovník. Poznáte tak jednotlivé odstíny světla od studené bílé po teple bílou, vše v reálném prostoru, v jakém budete svítidla a žárovky používat.


Sjednejte si s námi schůzku předem přes email či telefon, abychom se mohli v daný čas věnovat jen Vám a našli tak optimální řešení.


Rádi Vám vyjdeme vstříc!


Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Váš LED - LUMIN s.r.o. 


obchod@ledlumin.cz, +420 774 372 045


http://firmy.industry-eu.cz/led-lumin-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU