800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Intenzifikace čistírny odpadních vod
Pořízení hydraulických nůžek
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
Papírové dutinky
5 nejnovějších nabídek
Kovoobrábění
List - sada střenek
Drátěná mříž 950x950mm
Tyč kruhová loupaná D35 42CrMo4+QT+SH
DOMOVNÍ ČOV typová řada GONAP Pa-KR

Ředitel společnosti Ing. Martin Charvát informuje o změnách společnosti.

12/02/2013

Dne 2.10.2012 Statutární město Pardubice, jako jediný akcionář společnosti při výkonu působnosti valné hromady, schválilo změnu stanov společnosti Městský rozvojový fond Pardubice a.s. tak,  že obchodní jméno společnosti se mění na Rozvojový fond Pardubice a.s.

 

V obchodním rejstříku byla změna zapsána 22.10.2012 a od tohoto data je název Rozvojový fond Pardubice a.s. oficiálním názvem společnosti.

 

S přijetím nového názvu úzce souvisí také realizace nového konceptu vnitřní a vnější komunikace společnosti, Statutární město Pardubice přijalo nový vizuální styl a vyzvalo městské organizace k zapojení do tohoto projektu. Cílem tohoto projektu je jednotná vizuální komunikace města a městských společností vůči veřejnosti a obchodním partnerům.

Zároveň se podle vyjádření společnosti Kafka design s.r.o., která projekt odborně vedla, jedná o unikátní postup neboť žádné jiné město v České republice k jednotnému vizuálnímu stylu tímto způsobem ještě nepřistoupilo.

 

Nový vizuální styl bude společnost zavádět maximálně ekonomicky efektivním způsobem postupně do konce letošního roku tak,  aby veřejnost změnu naplno pocítila od nového roku 2013.

 

Ing. Martin Charvát

ředitel společnosti a předseda představenstva

Rozvojový fond Pardubice  a.s.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU