800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna tepelného zdroje
Školení a certifikační přezkoušení osoby
Nákup stroje na mytí podlah
Strážní a recepční služba
Lanový prvek
5 nejnovějších nabídek
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny
Kvalitní brusivo za příznivou cenu
Výroba hliníkových přírub pro chlazení superchargeru v Corvette ZR1
Plyny pro spotřebile a pro volný čas
Kovoobrábění

Novinky od firmy HERMA

13/02/2013

Etikety na víno jsou náročný, ale rostoucí segment. Firma Herma využívá k jejich výrobě inovativní více vrstvou technologii. Tento nový sortiment, nazývaný Exquisite, se zakládá hlavně na použití lepidla 62 W. To se vyznačuje excelentní lepivosti v chladných a vlhkých podmínkách, kterým jsou láhve vína mnohokrát vystaveny během skladování. Toto lepidlo bravurně absolvovalo kritický test. Etiketa se neodlepí od láhve ani po dlouhé koupeli v chladiči vín. Dobré lepivé vlastnosti jsou spojeny s dobrými zpracovatelskými vlastnostmi. Je to možné proto, že jsou nanášeny současně dvě rozličné lepivé vrstvy. Proto je možno jak lepivost, tak zpracovatelnost, cíleně řídit nezávisle na sobě.


Sortiment etiket HERMA Exquisite nabízí široké spektrum vysoce kvalitních etiketových materiálů. Obsahuje v první řadě rozličné strukturované a vlhku odolné papíry, ale také natírané papíry, papíry s Al fólií a fólie. Poskytují hojnost možností provedení jak je nezbytné pro pro úspěšný marketing vín. Pro rozhodnutí o nákupu láhve vína „am POS“ je rozhodující výhradně etiketa. Jsou i při nižších nákladech hospodárnější, ale dá se na nich docílit optických a hmatových efektů, které mohou pozitivně ovlivnit prodejní úspěch vinných lahví.
Firma HERMA představila poprvé aplikaci pro smart telefony a tablety pro nastavení a řízení etiketovacích strojů HERMA 400. Okamžitě se může uživatel nebo servisní technik podívat se na vstupní a výstupní údaje a testovat je. Od roku 2013 budou všechny tyto stroje takto konfigurovány a vybaveny aktuálním firemním update. Aplikace pracuje na platformě.


Také v oblasti strojů představila firma novinky. Dvoustranně etiketovací stroj Herma 362 E je prvním v nové modelové řadě, která bude postupně rozšiřována. Novinkou je také systém bezdotykového značení pro potravinářský průmysl. Skládá se z laseru, etiketovačky a speciálních etiket citlivých na laser, které získaly certifikaci od ISEGA.

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU