800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup nábytku a vybavení
Technologická linka KJZ
Dodávka regálů
Nákup 3D CAD systému
Software BeauGauge Instruments Suite
5 nejnovějších nabídek
Obaly pro automobilový průmysl
Vypínače a zásuvky
Malé koncové ovladače
Vačkové spínače VSN
Kompresor Atmos Fubag B 3800/100 CT4 + dárek zdarma

RallyMIG 161i - Inteligentní přenosná multifunkční svářečka

15/02/2013

RallyMIG 161i - Inteligentní přenosná multifunkční svářečka s tím nejlepším, co Migatronic nabízí

 

RallyMIG 161i je praktický a všestranný přenosný svařovací stroj. Je konstruovaný jako kompaktní multiprocesní zařízení, především pro svařování metodou MIG s možností svařování i metodou MMA. Tento moderní invertorový zdroj s napájením 1x230 V je vhodný pro použití v dílnách i pro svařování na staveništích.

 306faba937_200

Svařování metodou MIG s využitím synergických funkcí znamená, že parametry svařování se nastavují prostřednictvím pouze jednoho ovládacího otočného knoflíku na čelním panelu nebo pomocí dálkové regulace (volitelná funkce) na ergonomické rukojeti hořáku, jehož krk otočný v rozsahu 360° zlepšuje komfort a snižuje nebezpečí vzniku chyb.

Bez ohledu na to, zda je použitý čistý CO2 nebo argon jako ochranný plyn, či zda se svařovací drát na cívce 5 kg používá pro svařování nebo pro tvrdé pájení metodou MIG, vždy je k dispozici program, který vyhoví každé technologii svařování.

 

Svářečka RallyMIG 161i je vybavena funkcí kompenzace účiníku (PFC). Funkce PFC umožňuje svařování s dlouhými síťovými napájecími kabely za použití pojistek pouze 16 A. Standardní funkcí je také přepínání polarity, které umožňuje svařování trubičkovým drátem s vlastní ochranou (bez plynové atmosféry).

Pomocné funkce pro svařování metodou MMA

Svařování metodou MMA se často upřednostňuje při práci ve venkovním prostředí, kde svařování v atmosféře ochranného plynu není vhodné nebo možné. Svářečka RallyMIG 161i dovoluje použití většiny typů elektrod průměru až 3,2 mm a mezi její standardní pomocné funkce patří i funkce horký start a regulace výkonu oblouku.

Svůj svařovací stroj si můžete přizpůsobit vlastním potřebám ...

Pro svařovací zdroj RallyMIG 161i se dodává řada příslušenství, například vozík, dálková regulace pro nastavování svařovacího proudu na rukojeti hořáku, elektrodové kabely různých délek a v neposlední řadě i hořák pro svařování metodou TIG s dotykovým zapalováním, který je proto vybavený plynovým ventilem v rukojeti.

 

Pro více informací se obraťte na náš tým Migatronic CZ www.migatronic.cz nebo na našeho nejbližšího distributora.

 

Leták ke stažení

 


http://automig.cz/svarovani-v-praxi/novinky/rallymig-161i-inteligentni-prenosna-multifunkcni-svarecka-s-tim-nejlepsim-co-migatronic-nabizi/

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU