800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
Stavba RD
Obrábění plechu dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Přesný kalibrátor proudové smyčky Fluke 709H nabízí výkon komunikace HART v kompaktním měřicím přístroji

19/02/2013

fluke_211PRAHA, Česká republika – Fluke Corporation představuje přesný kalibrátor smyček Fluke 709H HART, snadno použitelný přístroj s rozhraním se snadnou obsluhou a funkcemi HART, který zkracuje dobu měření, umožňuje napěťové nebo proudové měření smyčky a napájení smyčky. Se svou přesností 0,01 % naměřené hodnoty – nejlepší ve své třídě – je Fluke 709H ideální pro procesní techniky, kteří potřebují přesný kalibrátor smyček a komunikátor HART v jediném kompaktním, odolném a spolehlivém přístroji.

Fluke 709H podporuje vybranou sadu univerzálních a běžně používaných povelů HART. V režimu komunikátoru je uživatel schopen provádět odečet základních informací o zařízení, provádět diagnostiku a kalibraci na většině převodníků s podporou rozhraní HART. V minulosti toto bylo možné provádět pouze pomocí komunikátoru určeného speciálně k tomuto účelu, pomocí špičkového multifunkčního kalibrátoru nebo pomocí notebooku s modemem HART. Je také vybaven vestavěným přepínatelným 250ohmovým rezistorem pro komunikaci HART při ladění smyčky.

Model 709H a model 709 bez rozhraní HART jsou vybaveny intuitivním rozhraním s jednoúčelovými tlačítky, modulátorem ovládaným otočným přepínačem Quick-Set a jednoduše se připojitelnými dvěma vodiči, což usnadňuje a urychluje měření. Jednoúčelová tlačítka rozpětí 0–100 procent a 25procentních kroků usnadňují a urychlují testování. Nárůst a automatické nastavování stupňů umožňuje technikům provádění testování na dálku a být „na dvou místech současně“.

Volitelný software 709H/TRACK s komunikačním kabelem může dokumentovat měření mA a parametry převodníku HART a odesílat výsledky do počítače.

 kalibrtor_268

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu info@fluke.cz nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

 

FOTOGRAFIE produktu jsou ZDE (http://bit.ly/15h1TuW ).

 

# # #

O společnosti Fluke

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).

# # #

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Stanislav Přibyl
Tel.:     +420 222 351 493
Mobil:   +420 736 684 268

e-mail: stanislav.pribyl@pram.cz      

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU