800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup nábytku a vybavení
Technologická linka KJZ
Dodávka regálů
Nákup 3D CAD systému
Software BeauGauge Instruments Suite
5 nejnovějších nabídek
Obaly pro automobilový průmysl
Vypínače a zásuvky
Malé koncové ovladače
Vačkové spínače VSN
Kompresor Atmos Fubag B 3800/100 CT4 + dárek zdarma

DOMONA spol. s r.o. - zařizování komerčních interiérů, zejména obchodních jednotek.

26/03/2013

7708_190_01

 

DOMONA spol. s r.o. je rodinná firma založena v roce 1989 jako první soukromá firma v oboru zařizování komerčních interiérů, zejména obchodních jednotek. Po dobu existence firmy jsme navázali spolupráci s významnými českými i zahraničními obchodními řetězci, ale nebráníme se spolupráce i s malými živnostníky.

Záběr firmy je natolik široký, že není interiér, který bychom nezařídili, s vyjímkou přísně specializovaných pracovišť. Dodáváme jak typové zařízení a nábytek, tak i atypické zařízení "na míru". Postupem času jsme rozšířili nabídku firmy o vlastní výrobu v truhlářské a sklenářské provozovně. Na rozdíl od velkých firem jsou schopni reagovat i drobné zakázky a každému zákazníkovi se věnovat i individuelně.

 

Veškeré zakázky jsou domlouvány osobně, zákazníkovi se určený pracovník firmy plně věnuje a teprve po vyjasnění všech parametrů zakázky se přistupuje ke kalkulaci, platebním podmínkám, termínům realizace a dalším detailům tak, aby uzavření smlouvy bylo bezproblémové. Ve firmě maximálně platí známé pořekadlo "Náš zákazník, náš pán", v žádném případě však nedochází k laciné podbízivosti.

 

Naším cílem je uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všichni naši pracovníci jsou zárukou kvalitní práce a naprosté spolehlivosti.

 

DOMONA spol. s r.o.
Slávy Horníka 1021/16a
155 00 Praha 5 - Košíře
tel.: +420 257 215 110
fax: +420 257 212 382
email: domona@domona.cz

www.domona.cz

http://firmy.industry-eu.cz/domona-spol-s-ro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU