800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Žebřík celoplastový
Školení zaměstnanců
Výroba z plastového nezávadného materiálu
Lakování nádrží
Údržba a obnova svislého dopravního značení
5 nejnovějších nabídek
Fitness pryžové kotouče na činky pro posilovny odolné vůči odhozu Praha
Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje
Výprodej filtrů
Čistírny odpadních vod
Žebérkové pletivo

REALIZACE - STAVBA KRBU NA KLÍČ

04/04/2013

 

krb_395_01

 

 

Nabízíme komplexní dodávku teplovzdušného případně teplovodního krbu, s přirozeným i nuceným oběhem, s optimalizací výběru vložky, s bezplatným zpracováním návrhu jako i technickou pomoc, poradenskou činnost a garance před, během i po realizaci krbového díla. Naše firma používá výhradně materiály a technologie od předních výrobců Kamnářská materiálů, hygienicky nezávadných izolačních a žáruvzdorných materiálů, certifikovaných spotřebičů, příslušenství a třívrstvých komínových systémů. Ke stavbě krbů používáme přírodní kameny, žulu, mramor, pískovce, travertin, masivní i frézované dřevěné římsy, keramické cihličky, šamoty, Brulapor i lité Ortner šamoty.

Zručnější kutilům můžeme nabídnout různé krbové stavebnice, poradit a vysvětlit technologii staveb, nabídnout vhodné materiály ke stavbě jako i příslušenství a nářadí.

Zahradní krby / grily / a stavebnice jsou neodmyslitelnou součástí naší nabídky.

Méně náročnějším zákazníkům nabízíme širokou škálu krbokachlí, sporáků a kamen od jednoduchých až po keramické s kombinací kamene.

Rádi Vás také přivítáme v našich prodejnách v Prievidzi, v Bánovcích nad Bebravou , v Trenčíne,  Pezinku i v Košicích na Slovensku kde Vám můžeme poskytnout bezplatné poradenské služby a nabídnout Vám komplexní sortiment z oblasti spotřebičů pro tuhá paliva. Při prodeji spotřebičů zajišťujeme rozvoz na Vámi požadovanou adresu po celé CZ. Nabízíme i prodej na splátky.

Při prodeji komínových systémů a komponentů Vám umíme nabídnout několik systémů podle individuální technické, kvalitativní i cenové náročnosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

krb2_597

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU