800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pot-linka na hliník
Hutní materiál
Hutní materiál
Převodovka s motorem
Protipožární zařízení
5 nejnovějších nabídek
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány
Lakovna
LAT kalibrační směsi

Elektrické nářadí, ruční nářadí a zahradní technika

04/04/2013

 

logo_600

 

Elektrické nářadí, ruční nářadí a zahradní technika

 

 

Firma HANZAL zahájila činnost v r.1990. Nabídkou širokého sortimentu nářadí, strojů a zejména ručního el.nářadí z dovozu, kterého byl v té době na našem trhu citelný nedostatek, oslovila řadu nově vznikajících firem a podniků a získala poměrně široký okruh zákazníků. Firma se od svého založení dynamicky rozvíjela. Svojí činnost zaměřila převážně na nabídku a prodej vysoce kvalitního profesionálního nářadí.

Za dobu svého působení několikanásobně zvýšila svůj obrat. Věnuje se stále rozšiřování nabídky sortimentu. Již dlouhou dobu se např. úspěšně rozvíjí, kromě tradičního programu elektronářadí, obchod s dělící a řezací technikou, diamantovou technikou, používanou v silničním stavitelství a údržbě. Podobně dobré výsledky se ukazují v prodeji kotevní techniky k zajišťování staveb a konstrukcí. Nemalou část obratu představuje nabídka větších strojů a strojních zařízení jako jsou například velkoobjemové kompresory pojízdné i stacionární, elektrocentrály, nebo žíhací zařízení pro potrubní systémy.

Firma se stále věnuje rozšiřování okruhu svých zákazníků.

Obchodní činnost neprovádíme pouze v místě provozovny, ale prostřednictvím svých obchodních zástupců oslovujeme i podniky a firmy v severočeském regionu.

Firma zřídila ve své provozovně v roce 1996 servisní středisko, kde se provádějí záruční i pozáruční opravy, a kde zajišťujeme rovněž sběrnou službu na záruční i pozáruční opravy výrobků BOSCH, Makita, Metabo, Narex, Protool. Dále nabízíme ZDARMA likvidaci starého vyřazeného elektrického nářadí.

 

logo1_168

 

U Stadionu 1204
43401 Most
Česká Republika

Hanzal Eduard
Tel.: +420 476 441 549
Fax: +420 476 441 549
Mail: info@hanzal-naradi.cz

web:www.hanzal-naradi.cz

Hanzal Robert
Tel.: +420 476 108 896
Fax: +420 476 108 896
Mail: robert.hanzal@hanzal-naradi.cz
Web: www.hanzal-naradi.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU