800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
Stavba RD
Obrábění plechu dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Zapůjčení zabezpečovacího systému v Jihomoravském kraji a v okrese Uherské Hradiště.

30/05/2013

 

logo_418

 

Zapůjčujeme zabezpečovací systémy JA-80 OASIS a AZOR výrobce Jablotron. Celková cena za zapůjčení systému je dána cenou jednotlivých komponentů. V případě dlouhodobého pronájmu a zaplacení 120% ceny na splátkách a vratné kauci, lze dle smlouvy o pronájmu sepsat se zákazníkem smlouvu o odprodeji celého zapůjčeného systému za 1kč.

 

 

Pronájem EZS bez budoucího odběru stálého systému

Potřebujete jen na pár dnů, či měsíců zabezpečit svůj drahý majetek? Nekupujte si starší nebo nespolehlivý levný systém, objednejte si u nás zapůjčení kvalitního nového systému zabezpečovací techniky Jablotron. Montáž a demontáž systému máte od půl ročního zapůjčení systému zdarma. Při krátkodobém zapůjčení od jednoho dne až do jednoho měsíce je účtována částka 3000kč bez DPH a vratná kauce. Tuto službu poskytujeme pouze v Jihomoravském kraji a v okrese Uherské Hradiště v objektech s elektrickou přípojkou. V jakékoliv fázi zapůjčení je možné tuto službu změnit na službu s odběrem stálého systému.

 

 

Pronájem EZS s budoucím odběrem stálého systému

Potřebujete zabezpečit svůj rozestavěný nebo rekonstruovaný objekt? Nekupujte si starší nebo nespolehlivý levný systém, objednejte si u nás zapůjčení kvalitního nového systému zabezpečovací techniky Jablotron. Poplatky za zápůjčku zboží budou brány jako splátky nového budoucího systému. Při platbě za nový systém nebudete zatíženi platbou velké částky v době kdy budete potřebovat finance k pořízení vybavení domu nebo firmy.  Montáž a demontáž zapůjčeného systému máte zdarma. Tuto službu poskytujeme pouze v Jihomoravském kraji a v okrese Uherské Hradiště v objektech s elektrickou přípojkou.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, navštívíme Vás a po konzultaci, co přesně od zapůjčeného systému požadujete, Vám podáme nabídku na cenu kauce, pronájmu a délku zapůjčení v návrhu smlouvy.

 

 

ja-81f-rgb_500

 

 

Ing.Horák Richard

Žádovice 46
Žádovice
69649


tel:  +420 777 773 210
e-mail: info@zabezpecenidomu.net

 

www.Zabezpecenidomu.net


http://firmy.industry-eu.cz/ing-richard-horak


Více zde: http://www.zabezpecenidomu.net/zapujceni/

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU