800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Náhradní díly na vrtačku PK203
Kovovýroba dle přílohy
Svářování
Dodávka a montáž vzduchotechniky
Výroba - Hebel
5 nejnovějších nabídek
BT LSV 1600/2
MULTIPACK svazky
Ochranné trubky OPTOHARD
MIMOŘÁDNÁ AKCE!!! PRODEJ RECYKLAČNÍ TECHNOLOGIE - LINKY
Vrtací kladivo Bosch GBH 2-26 DRE Professional

Guardian představuje sklo CristalGuard, které vydrží čisté dlouhá léta

19/06/2013

Tradiční sklo podléhá korozi, vznikají na něm prohlubně a rýhy, které přitahují a zachycují usazeniny. Mytí tvrdou vodou, čisticími prostředky, ale i běžným mýdlem nebo šamponem si na tradičním skle vybírá svou daň. Sklo CristalGuard odolává korozi, a proto se nečistoty nemají kde usazovat.

 

Nečistoty vyvolávají chemické reakce, které způsobují zdrsnění povrchu skla. Kvůli tomu se vytvářejí skvrny a na skle se hromadí zbytky látek a vodní kámen. Udržet sklo čisté se proto stává téměř nadlidským úkolem. Povrchová vrstva skla CristalGuard® ale chemikáliím a látkám znečišťujícím sprchovou kabinu odolává. To znamená, že sklo zůstává hladké a snadno čistitelné. Oproti ošetřujícím sprejům a roztíratelným přípravkům, které se časem smyjí, je povrchová úprava skla CristalGuard® trvalá, a sklo tak dlouhá léta vypadá jako nové.

 

Průhledné i po letech

Během nezávislého laboratorního testování byly skla CristalGuard® a další konkurenční produkty vystaveny vlivu tvrdé vody a rozpuštěných silikátů, což představuje výzvu pro jakákoli skla používaná ve sprchových koutech. Po opakovaných testech se u konkurenčních produktů nahromadily trvalé, neodstranitelné nečistoty, zatímco sklo CristalGuard® zůstalo průhledné.

 

Udržování čistoty skla CristalGuard® je neuvěřitelně snadné. Během výroby se na jeho povrch metodou katodového rozprašování nanese ochranná vrstva. Tato patentovaná technologie ošetří povrch skla a zabraňuje vzniku koroze. To znamená, že i s minimálním čištěním si sklo CristalGuard® zachová svůj původní vzhled.

 

 

O společnosti Guardian

Guardian je globální výrobce plochého skla, hotových výrobků ze skla, izolace ze skelných vláken a dalších stavebních materiálů pro komerční a rezidenční stavby. Vedení společnosti sídlí v Auburn Hills v americkém státě Michigan. Součástí společnosti je i SRG Global Inc., která je jedním z největších globálních dodavatelů vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilní průmysl. Díky vlastnímu výzkumu v Science & Technology Center udává Guardian inovační trendy v technologii nanášení tenkých povlaků z ušlechtilých kovů na sklo magnetronovou metodou a v dalších vyspělých technologiích. Guardian spolu s dceřinými společnostmi a pobočkami zaměstnává 18 000 lidí ve výrobních podnicích v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Asii, Africe a na Blízkém a Středním východě. Více informací najdete na http://www.guardian.com

 

 

PRAM Consulting s.r.o.

Mária Pošteková
Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: maria.postekova@pram.cz

www.pram.cz

 

Guardian Česká republika

Michal Hronský

e-mail: mhronsky@guardian.com

 

Guardian Česká republika

Radek Matyáš

e-mail: rmatyas@guardian.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU