800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kolejnice
Plastová okna
Dřevěné řezivo
Nákup nábytku a vybavení
Technologická linka KJZ
5 nejnovějších nabídek
Samosvorné kydexové pouzdro pro nůž
Montáž elektrotechnických dílů
Výroba šablon pro nástřik sprejem
Trubkové šneky s výpadem dozadu
Trubkové šneky s výpadem do strany

Značení skladu a sběr dat pro Model Obaly Opava

20/06/2013

 

Model Obaly Opava, významný výrobce obalů, hledal řešení, jak co nejlépe zorganizovat sklad pomocí čárových kódů, získat maximální možný přehled o skladovaných položkách a eliminovat zbytečnou práci při jejich dohledávání.


KODYS spol. s r.o. navrhl a dodal unikátní řešení značení skladových lokací speciálními předtištěnými etiketami. Celý regálový sloupec je identifikován pomocí jedné víceúrovňové etikety umístěné na prvním nosníku regálu v pohodlné výšce pro snímání kódu. Na etiketě je několik čárových kódů a každý identifikuje jedno patro regálu. Snadnou orientaci v kódech umožňuje přiřazení odlišné barvy pro jednotlivá patra. Zákazník oceňuje ergonomické umístění čárových kódů na etiketě našikmo, což mu zaručuje sejmutí pouze požadovaného kódu, nikoliv kódů umístěných vedle.


Na volné plochy bylo použito speciální řešení pro značení betonových podlah. Jedná se o hliníkové tabulky, které se upevňují speciálními šrouby do podlahy. V rámu tabulky je nalepena robustní etiketa umístěná v prohlubni tabulky, čímž je chráněná před mechanickým namáháním.


KODYS dále dodal vozíkové terminály Motorola VC5090 s online připojením a bezdrátové snímače LS3578. Skladníci, kteří využívají manipulační techniku, mohou s touto technologií nyní pohodlněji snímat čarové kódy z palet a podlahových etiket. Velká přehledná obrazovka jim umožňuje rychlé a pohodlné zobrazování dat a pomocí bezdrátovému snímači čarového kódu i zadávat. Všechny vozíkové i mobilní terminály jsou vzdáleně spravovány a aktualizovány systémem pro vzdálenou správu Motorola MSP 3.0. Pracovníci oddělení IT díky němu mohou terminály velmi rychle zkonfigurovat a poskytovat vzdálenou podporu uživatelům.

 

obal_400_12

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU