800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pot-linka na hliník
Hutní materiál
Hutní materiál
Převodovka s motorem
Protipožární zařízení
5 nejnovějších nabídek
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány
Lakovna
LAT kalibrační směsi

Společnost Changhong expanduje na americký trh

09/07/2013

logo1_276

Po České republice plynou další investice do Severní Ameriky

Součástí strategického rozvoje má být i podpora inteligentních technologií pro domácnost

 

Společnost CHANGHONG, přední světový výrobce spotřební elektroniky, oznámila expanzi na americký trh. Po investicích v Evropě vnímají čínští investoři Ameriku jako další strategický trh. Největší čínská investice v Evropě směřovala v roce 2005 do České republiky. Do výstavby výrobního komplexu v Nymburku a založení Changhong Europe Electric investovala společnost 15 milionů amerických dolarů.

V rámci rozšíření expanze na trh Severní Ameriky plánuje mateřská společnost Sichuan Changhong investovat 500 000 amerických dolarů do vybudování společnosti Changhong USA, která by měla být registrována v Los Angeles. Společnost se bude zabývat hlavně distribucí elektrických a elektronických výrobků, servisem, a dalšími obchodními aktivitami.

V návaznosti na to Changhong oznámil, že podpoří inteligentní strategii, která se zaměřuje na vývoj smart home technologií. Společnost plánuje věnovat až 1 milion jüanů výzkumnému institutu pro rozvoj digitální domácnosti.

 

Kontakt pro média:

PRAM Consulting s.r.o.

Zuzana Záhorová

E: zuzana.zahorova@pram.cz

T: +420 224 913 003

 

O CHANGHONG

Společnost CHANGHONG, přední světový výrobce televizorů, byla založena v roce 1958. Jejím posláním je poskytovat zákazníkům špičkové technologie a vynikající kvalitu za dostupné ceny. Jako vůbec první čínská investice na evropském kontinentu byla v roce 2005 založena pobočka v České republice a v Nymburce vybudován výrobní komplex. Lokální pobočka tak zákazníkům přináší výhody tuzemského výrobku vysoké kvality i místního poprodejního servisu. Více informací na www.changhongeurope.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU