800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vypalování tvaru laserem z nerezu
Doprava
Ohýbání
Ořez stromu
Pokládka dlažby
5 nejnovějších nabídek
Použité Big Bagy
Nákup univerzálního CNC soustruhu
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 + podstavec
RAMLUX U DIRECT
CORIDOR V

Nová platforma Barracuda eoN pro virtualizaci síťových aplikací

10/07/2013

V uplynulých několika letech společnost Barracuda Networks rozšířila svou nabídku o podporu hybridních platforem ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing, kam spadá také řada produktů určených pro prostředí VMware.

 

Nyní přichází společnost Barracuda Networks s inovativní platformou Barracuda eoN, která je navržena pro provoz virtualizovaných síťových aplikací v rámci konceptu tzv. softwarově definovaných sítí SDN (Software Defined Networking).

 

Barracuda eoN Software Defined Gateway (SDG) je s využitím nejmodernějších technologií speciálně navržena pro provoz virtualizovaných síťových aplikací. Pokročilá architektura Barracuda eoN nabízí vysokou spolehlivost, dostatečný výpočetní výkon a odpovídající datovou propustnost.

 

K dispozici je je několik modelů  Barracuda eoN, které svou kapacitou pokrývají potřeby různých typů zákazníků. Nejvyšší model EON 14000 může nabídnou výpočetní výkon 192 jader (384 threads), propustnost 240 Gbps a úložný prostor o velikosti 6 TB. Zařízení řady Barracuda eoN jsou mimo jiné dále vybavena i řadou vysokorychlostních datových rozhraní včetně 10G Fiber SFP portů.

 

Podrobnější informace o Barracuda eoN můžete získat v tomto dokumentu

https://www.barracuda.com/docs/Datasheets/eondatasheet.pdf

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

 

barracuda_621

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU