800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Bílá slunečnice
Obrábění
Výroba - Distanzrohr
Nátěry zateplených fasád po celé ČR, celoroční spolupráce
Elektrikářské práce pro novostavbu
5 nejnovějších nabídek
VZV Komatsu
Samosvorné kydexové pouzdro pro nůž
Montáž elektrotechnických dílů
Výroba šablon pro nástřik sprejem
Trubkové šneky s výpadem dozadu

Kontejnery a kontejnerové systémy

23/07/2013

xxx_168_01

 

Společnost MULTITEC je výrobní a obchodní firma s více než dvacetiletou tradicí v oblasti vývoje a výroby kontejnerů a kontejnerových systémů. Kontejnery se vyrábějí pro všechny druhy přepravních mechanismů. Základní třídění je na kontejnery ABROLL pro hákové a lanové natahovací mechanismy, na kontejnery MULDA pro ramenové nakladače a vysokozdvižné vozíky, příp. pro jinou manipulační techniku a na kontejnery obytné v provedení s ISO prvky nebo alternativní provedení v závislosti na obslužné technice a účelu použití.

 

3a_488

 

Nejběžnějšími typy jsou kontejnery suťové, na komunální odpad, bioodpad, nebezpečný odpad, na kovový šrot, na separovaný odpad, na stavební materiál, zemědělské komodity apod., skladovací kontejnery, kontejnery do technologie čistíren odpadních vod, k zemědělské technice, pro přepravu živočišných odpadů, cisterny na vodu, technologické kontejnery, obytné kontejnery, stavební a výstavní buňky atd. Dále vyrábíme pevné nástavby sklápěčkové, lisy na odpad a jiné zakázkové výrobky strojírenského charakteru.

Vyrábíme přípojné kontejnery k lisu na odpad, lisovací jednotky dodáváme stacionární nebo mobilní. Přípojné kontejnery mohou být v provedení ABROLL nebo MULDA nebo univerzální.

Dodáváme obytné kontejnery, stavební buňky, buňky do výstavních areálů, vrátnice apod. ve stacionární nebo mobilní variantě realizace.

Pracujeme s moderními technologiemi na dělení materiálů, soustružení, frézování, broušení, ohýbání, sváření a na povrchovou úpravu výrobků.

Máme vlastní konstrukční kancelář, průběžně se zabýváme vývojem nových konstrukcí a zdokonalením technologie výroby. Vlastníme řadu patentů a užitných vzorů, máme certifikáty pro výrobu, homologaci pro provoz na komunikacích, pro dopravu ADR, certifikaci systému řízení jakosti ISO.

 

abl-660ped1000-35.4dp_297_9718_402

 

 

 

MULTITEC Bohemia, a.s.
Klučovská 259
282 01  Český Brod

Obchodní oddělění:

Tel.: (+420) 314 007 150
Fax: (+420) 314 007 151
Mobil: (+420) 607 961 483

e-mail: info@multitec.eu

http://www.multitec.eu

http://firmy.industry-eu.cz/multitec-bohemia-as

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU