800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk plakatu
Vlnitý plech žárově zinkovaný
Výroba madla
Natěračské práce
Mateřská škola
5 nejnovějších nabídek
Výměník
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH
Závitořez REMS Amigo 2 set R 1/2 - 2"
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 + podstavec

Upínací stavebnice Renishaw: novinka v upínacích přípravcích pro metrologii

30/07/2013

Upínací stavebnice Renishaw: novinka v upínacích přípravcích pro metrologii V souvislosti s akvizicí společnosti R&R Sales LLC v roce 2012 vyvinula společnost Renishaw novou řadu upínacích systémů určených pro souřadnicové měřicí stroje, optické měřicí systémy a kontrolní systém Equator™. Upínací stavebnice jsou k dispozici s různými variantami upínacích desek v provedení se závity M4, M6 a M8. Stavebnice lze použít v měřicích úlohách v mnoha odvětvích, např. v leteckém, kosmickém, automobilovém a zdravotnickém průmyslu. Upínací desky stavebnic Renishaw jsou vyrobeny z litého hliníku a opatřeny tvrzeným teflonovým povlakem odolným proti opotřebení. Stavebnice jsou k dispozici po jednotlivých dílech nebo v soupravách. Soupravy obsahují kombinaci mechanických a megnetických elementů nebo pouze mechanické prvky.

Renishaw nabízí upínací stavebnice také pro optické měřicí stroje a to hned ve dvou velikostech. Pro menší optické stroje je určena souprava QLC (Quick Load Corner), která obsahuje upínací desku z plexiskla a speciální rám navržený pro rychlé a opakovatelné vkládání a vyjímání upínacích desek. Souprava je dodávána s kompletní sadou upínacích elementů. Souprava IVF (Interchangeable Vision Fixture) je vhodná pro větší optické měřicí stroje a umožňuje rychlou výměnu celé upínací konfigurace. Upínací přípravek IVF může obsahovat jednu nebo více plexisklových základních desek. Je možné dodat i soupravu vyrobenou na míru pro danou aplikaci.

Upínací stavebnice pro kontrolní přístroj Equator jsou dodávány se speciální kinematickou upínací deskou, která umožňuje opakovatelné a rychlé vkládání a vyjímání z přístroje Equator. Tyto upínací desky jsou dodávány se závitovými otvory M4 a M6. Vyrobeny jsou z litého hliníku a opatřeny tvrzeným teflonovým povlakem odolným proti opotřebení. Upínací stavebnice Renishaw lze zakoupit v soupravách nebo po jednotlivých položkách. Stavebnice představují rychlé a jednoduše použitelné řešení pro každý požadavek na upnutí dílce. Na přání je možné navrhnout a vyrobit také speciální upínače pro specializované nebo zvláštní měřicí úlohy.

 

upin_589

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU