800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
Stavba RD
Obrábění plechu dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Upínací stavebnice Renishaw: novinka v upínacích přípravcích pro metrologii

30/07/2013

Upínací stavebnice Renishaw: novinka v upínacích přípravcích pro metrologii V souvislosti s akvizicí společnosti R&R Sales LLC v roce 2012 vyvinula společnost Renishaw novou řadu upínacích systémů určených pro souřadnicové měřicí stroje, optické měřicí systémy a kontrolní systém Equator™. Upínací stavebnice jsou k dispozici s různými variantami upínacích desek v provedení se závity M4, M6 a M8. Stavebnice lze použít v měřicích úlohách v mnoha odvětvích, např. v leteckém, kosmickém, automobilovém a zdravotnickém průmyslu. Upínací desky stavebnic Renishaw jsou vyrobeny z litého hliníku a opatřeny tvrzeným teflonovým povlakem odolným proti opotřebení. Stavebnice jsou k dispozici po jednotlivých dílech nebo v soupravách. Soupravy obsahují kombinaci mechanických a megnetických elementů nebo pouze mechanické prvky.

Renishaw nabízí upínací stavebnice také pro optické měřicí stroje a to hned ve dvou velikostech. Pro menší optické stroje je určena souprava QLC (Quick Load Corner), která obsahuje upínací desku z plexiskla a speciální rám navržený pro rychlé a opakovatelné vkládání a vyjímání upínacích desek. Souprava je dodávána s kompletní sadou upínacích elementů. Souprava IVF (Interchangeable Vision Fixture) je vhodná pro větší optické měřicí stroje a umožňuje rychlou výměnu celé upínací konfigurace. Upínací přípravek IVF může obsahovat jednu nebo více plexisklových základních desek. Je možné dodat i soupravu vyrobenou na míru pro danou aplikaci.

Upínací stavebnice pro kontrolní přístroj Equator jsou dodávány se speciální kinematickou upínací deskou, která umožňuje opakovatelné a rychlé vkládání a vyjímání z přístroje Equator. Tyto upínací desky jsou dodávány se závitovými otvory M4 a M6. Vyrobeny jsou z litého hliníku a opatřeny tvrzeným teflonovým povlakem odolným proti opotřebení. Upínací stavebnice Renishaw lze zakoupit v soupravách nebo po jednotlivých položkách. Stavebnice představují rychlé a jednoduše použitelné řešení pro každý požadavek na upnutí dílce. Na přání je možné navrhnout a vyrobit také speciální upínače pro specializované nebo zvláštní měřicí úlohy.

 

upin_589

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU