800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka linky anodické oxidace včetně čistírny odpadních vod
Dodávka a instalace fotovoltaického systému
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Firma STI vyvinula nový obal pro chemikálie

13/08/2013

Ve spolupráci firem Darmstädter Chemie a farmaceutického koncernu Merck vyvinula skupina STI Lauterbach nový inovativní obal Bag in Box o obsahu 10 litrů. V tzv. obalu Titripac  mohou být transportovány substance deklarované jako nebezpečné zboží, jako jsou chemikálie, zcela bezpečně a efektivně bez jakéhokoli přebalu. Speciální umístění držátka umožňuje uživateli jednoduché a bezpečné zvedání obalu v naplněném stavu a zajišťuje tak pohodlnou manipulaci v laboratoři.

Hermeticky uzavřený systém zabraňuje kontaminaci z vnějšku a zajišťuje konstantní vysokou kvalitu obsahu od první do poslední kapky. Přímé zasílání nebezpečného zboží bez dalšího přebalu šetří suroviny, obalový materiál a pracovní čas a tím šetří zdroje a náklady. Obal navržený STI a firmou Merck je přizpůsoben přesně logistickému systému. Velikost obalu je koncipována pro optimální využití na paletě. Obal se dodává v plochém stavu a redukcí použitých obalových materiálů se snižují přepravní náklady a uhlíková stopa. Použité obaly po odstranění vnitřního materiálu se separátně recyklují.

 

obal_400_17

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU