800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pot-linka na hliník
Hutní materiál
Hutní materiál
Převodovka s motorem
Protipožární zařízení
5 nejnovějších nabídek
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány
Lakovna
LAT kalibrační směsi

Obalové materiály SPURO® opět na veletrhu FachPack

16/08/2013

 

Kompletní sortiment plastových obalových materiálů SPURO®, které mj. vyrábí firma SPUR a. s. ze Zlína, najdete již počtvrté na veletrhu FachPack v Norimberku.

V sortimentu mají již delší dobu stabilní místo i dutinkové desky z polypropylenu – SPURO® Kart. Tyto desky jsou určeny pro výrobu proložek, mřížek, boxů a jsou vhodné k vysekávání, svařování, potisku, ohýbání za tepla i děrování. Dutinkové desky SPURO® Kart mají široké použití nejen v obalovém průmyslu, ale i např. v automobilovém, spotřebním a nábytkářském průmyslu.
Na našem stánku 7/658 najdete kromě dutinkových desek i různé typy obalových materiálů z pěnového polyetylenu, bublinkové fólie atd. 

SPUR, a. s., se od svého vzniku v roce 1992 zabývá
výrobou plastových výrobků. Při výrobě společnost vychází z vlastních výzkumně – vývojových aktivit, které odrážejí požadavky trhu a poptávku po nových vlastnostech plastů.
V současné době zaměstnává SPUR, a. s.,  220 pracovníků. Obrat společnosti dosáhl v roce 2012 přibližně 815 mil. Kč. Více než 50 % produkce společnost vyváží do zahraničí.

http://www.spur.cz

 

 

obal_450_01

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU