800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk plakatu
Vlnitý plech žárově zinkovaný
Výroba madla
Natěračské práce
Mateřská škola
5 nejnovějších nabídek
Výměník
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH
Závitořez REMS Amigo 2 set R 1/2 - 2"
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 + podstavec

Profesionální kamerový systém na veletrhu IBC 2013

18/09/2013

Bude odhalena 4K technologie, workflow založené na cloudu a inovace kamer AVC-ULTRA

 

 

Divize Profesionálních kamerových systémů společnosti Panasonic představuje na veletrhu IBC 2013 širokou nabídku inovativních řešení. Šíře vystavovaných nových kamerových technologií navazuje na široký rozsah potřeb uživatelů z řad profesionálů. Panasonic zde představuje 4K technologii, první přenosnou AVC-ULTRA kameru a implementace pracovních postupů využívajících bezdrátové připojení ke cloudu. Společnost zde také uvádí svou revoluční kameru s ultra širokým úhlem záběru, univerzální AVCCAM kameru, 2 M/E přepínač pro živý přenos, nové aplikace pro HD mikro-kamery a zajímavá partnerství v oblasti ukládání dat AVC-ULTRA a obrazového vysílání.

Monitoring a záznam v rozlišení 4K 

Společnost Panasonic zveřejnila podrobnosti o 31" LCD monitoru BT-4LH310 s rozlišením 4096 x 2160, který přináší unikátní možnosti sledování v rozlišeních 4K a 2K ve studiu i v terénu. Tento monitor je ideální pro sledování ruchů v zázemí televizní tvorby a umožňuje postprodukčním týmům zpracovat více 4K pořadů díky svému vynikajícímu poměru velikosti a ceny. 10bitový IPS panel monitoru 4LH310 umožňuje nativní rozlišení 4K, široký pozorovací úhel a věrnou reprodukci až 1,07 miliard barev. Tento vysoce kvalitní LCD monitor je vybaven řadou profesionálních vstupů (3G/HD-SDI, HDMI a DisplayPort), poskytuje věrné zpracování barev pomocí 3D tabulky (LUT), HD titulkování a je vybaven ekologicky šetrným panelem s LED podsvícením bez rtuti.

Společnost Panasonic dále oznámila zvýšení priority vývoje nového 4K kamery VariCam. Zařízení VariCam bude vysoce praktickou kamerou přinášející doplňky a výkon vhodné nejen pro 4K filmy, ale i pro produkci HDTV obsahu. Bude podporovat natáčení v rozlišení 4K a snímkovou frekvencí od 24p do 100/120p. Za účelem podpory produkce 4K videa bude 4K kamera VariCam vybavena nově vyvinutým vysoce citlivým obrazovým senzorem formátu Super 35 mm s rozlišením 4K. Na veletrhu IBC představí společnost Panasonic také nové karty Ultra P2, které mají stejný formát jako běžné karty P2, ale dosahují vyšších přenosových rychlostí díky speciálnímu PCIe rozhraní.

 

 

Více informací k článku najdete zde

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU