800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka linky anodické oxidace včetně čistírny odpadních vod
Dodávka a instalace fotovoltaického systému
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Guardian představí novinku na Ideo Bain

04/10/2013

guardian_284

Světový výrobce skla, společnost Guardian, představí na pařížském veletrhu Ideo Bain novinky ze své škály skel pro designéry a dodavatele interiérů. Nosnými výrobky bude exkluzivní sklo ShowerGuard pro sprchové kouty a nové odstíny oblíbených lakovaných skel DecoCristal.

Guardian vystavuje na veletrhu Ideo Bain, který se koná od 4. – 8. listopadu 2013, v hale E4 na stánku 076. Prostřednictvím výrobku ShowerGuard přichází na trh s unikátním řešením, které zajistí jednoduchou údržbu a brilantní vzhled skleněných zástěn ve sprchách a sprchových koutech. ShowerGuard je již z výroby opatřen ultratenkým povlakem, který snižuje drsnost a porozitu povrchu skla a zamezuje ulpívání usazenin z tvrdé vody, mýdla, šamponů, vlhkosti apod. Řešení firmy Guardian je založeno na naprosto odlišném principu. Dosud používané úpravy dodatečným nástřikem nebo rozetřením ochranného prostředku, které je časem potřeba obnovovat, jsou v tomto případě minulostí. Patentovaná technologie Guardianu zabezpečí trvalou ochranu a pěkný vzhled skla při dlouhodobém používání s minimálními nároky na údržbu. ShowerGuard dodávají autorizovaní partneři firmy Guardian a díky špičkové technologii a ověřené kvalitě mohou poskytovat desetiletou záruku na povlak.

Také dalšími výrobky ve své expozici potvrzuje Guardian orientaci na invace a design, například skla DecoCristal jsou čím dál tím častěji používána jako obklady a dekorace stěn, nábytku, posuvných dveří apod.

Veletrh Ideo Bain se koná v Paříži v Nord Villepinte a každoročně přiláká přes 3000 vystavovatelů, kteří prezentují své produkty a řešení skoro půl miliónu návštěvníků. Najdeme zde vystavovatele ze všech odvětví rezidenčního stavebnictví a designu.

 

O společnosti Guardian

Guardian je globální výrobce plochého skla, hotových výrobků ze skla, izolace ze skelných vláken a dalších stavebních materiálů pro komerční a rezidenční stavby. Vedení společnosti sídlí v Auburn Hills v americkém státě Michigan. Součástí společnosti je i SRG Global Inc., která je jedním z největších globálních dodavatelů vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilní průmysl. Díky vlastnímu výzkumu v Science & Technology Center udává Guardian inovační trendy v technologii nanášení tenkých povlaků z ušlechtilých kovů na sklo magnetronovou metodou a v dalších vyspělých technologiích. Guardian spolu s dceřinými společnostmi a pobočkami zaměstnává 18 000 lidí ve výrobních podnicích v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Asii, Africe a na Blízkém a Středním východě. Více informací najdete na http://www.guardian.com

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

PRAM Consulting s.r.o.

Anna Hroudová
Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: anna.hroudova@pram.cz

www.pram.cz

 

Guardian Česká republika

Michal Hronský

e-mail: mhronsky@guardian.com

 

Guardian Česká republika

Radek Matyáš

e-mail: rmatyas@guardian.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU