800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Bílá slunečnice
Obrábění
Výroba - Distanzrohr
Nátěry zateplených fasád po celé ČR, celoroční spolupráce
Elektrikářské práce pro novostavbu
5 nejnovějších nabídek
VZV Komatsu
Samosvorné kydexové pouzdro pro nůž
Montáž elektrotechnických dílů
Výroba šablon pro nástřik sprejem
Trubkové šneky s výpadem dozadu

Outsourcing ERP systému PREMIER pomáhá živnostníkům i velkým firmám

17/10/2013

premier_633

Společnost PREMIER system a.s., přední český výrobce informačních a ekonomických systémů, má ve svém portfoliu služeb takzvaný PREMIER outsoucing. Služba je založena na pronájmu vlastního výkonného hardwaru, respektive jeho výpočetního výkonu zákazníkům. Ti tak k provozu ERP systému nepotřebují vlastní serverovou infrastrukturu ani výkonné počítače.  Program PREMIER běží na vzdáleném serveru a na počítač zákazníka je přenášen pomocí vzdálené plochy. Nákup, údržba a provoz vyhrazeného hardwaru může být zejména pro zákazníky z řad podnikatelů, malých a začínajících firem vzhledem k jejich rozpočtu velmi nákladný. Kromě samotného pronajatého hardwaru obsahuje balíček outsourcingových služeb PREMIER zajímavé doplňky, které přinášejí výhody v podobě usnadnění práce či dalších časových a finančních úspor.

 

Kromě nejzásadnější výhody v podobě bezstarostného zajištění chodu a správy hardwaru znamená outsourcing služeb také nulové starosti zákazníka při upgradu potřebného softwaru, správě licencí nebo zajištění potřebné internetové konektivity. Další výhody, které nemusí být hned patrné, nabízí PREMIER outsourcing firmám s více pobočkami po celé České republice i v zahraničí, účetním firmám nebo zaměstnancům firmy na služebních cestách.

„Jako v ostatních případech, tak i u vývoje outsourcingových služeb se zajímáme o zkušenosti zákazníků s každodenním využíváním našich služeb. Zejména jejich nápady na zlepšení či rozšíření. Outsourcingové služby tak můžeme krok za krokem vylepšovat. Troufám si říci, že mezi českými dodavateli podnikových ekonomických systémů jsme díky této pozvolné evoluci v oblasti outsourcingu na špici,“ míní Jiří Sonek, obchodní ředitel PREMIER system, a.s.

 

Zabezpečení dostupnosti 24/7 pro male firmy

Výpadky firemního ekonomického a účetního systému mohou některé firmy na čas doslova ochromit. Přitom zajištění neustálé fyzické dostupnost serverů, na kterých systém běží, může být zejména v prostředí malé firmy velmi náročný úkol. PREMIER system „ubytuje“ své servery v profesionálních datacentrech vybavených záložními zdroji napájení, dieselovými agregáty, klimatizačními jednotkami a systémem zálohování dat. V praxi dostupnost služeb nijak neohrozí lokální výpadky proudu, způsobené přepětím v síti, například při silných bouřkách. Stejně tak je díky bedlivému monitoringu jednotlivých komponent téměř vyloučeno selhání hardwaru. Nehrozí ani odstávky způsobené neodbornou manipulací, či výpadky a přetížení datové konektivity. Velkou výhodou, která eliminuje nechtěnou ztrátu důležitých dat, je také spolehlivé redundantní automatické zálohování údajů ze systému PREMIER přímo na bázi datového centra. Zálohy se zde uchovávají po dobu několika týdnů až měsíců.

 

 

Více informací k článku najdete zde

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU