800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka manipulační techniky do výroby
Sada samojistících, škrtících a svíracích kovových kleští na hadice
Nákup nábytku a dalšího mobiliáře
Nákup techniky a přídavných zařízení
Oprava mobilního jeřábu
5 nejnovějších nabídek
Žebérkové pletivo
Lanko nerezové 1/1,3 mm PVC pojistka zavěšení svítidel
PLASTOVÉ LAHVIČKY A LÉKOVKY
Protihlukové pryžové desky na dalším dětském hřišti
Metalurgie

ŠKODA AUTO je Automobilovým výrobcem desetiletí v České republice

30/10/2013

ŠKODA AUTO byla oceněna jako Automobilový výrobce desetiletí v České republice. Toto ocenění bylo uděleno u příležitosti desáté odborné konference na téma: ‚Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v České republice a ve střední Evropě’, která se konala v Brně. Vyznamenání Automobilový výrobce desetiletí v České republice oceňuje zejména vysoký objem výroby značky ŠKODA v domovské zemi a s tím spojený pozitivní přínos pro zaměstnanost v ČR. Společnost ŠKODA AUTO zaměstnává v České republice zhruba 25 000 zaměstnanců, většinu z nich ve výrobě. Dalších 100 000 zaměstnanců pracuje u dodavatelů společnosti ŠKODA AUTO. ŠKODA je navíc jedinou automobilkou, která své vozy v České republice nejen vyrábí, ale i vyvíjí. V technickém vývoji značky pracuje téměř 2 000 vysoce kvalifikovaných specialistů, inženýrů, designérů a konstruktérů.

Cena Automobilový výrobce desetiletí je jedním z velice důležitých ocenění, které česká automobilka v posledních měsících obdržela na svém domácím trhu. V letošním roce automobilka již pošestnácté zvítězila v soutěži Czech TOP100. ŠKODA AUTO je zároveň Nejobdivovanější firmou v České republice. Podle nedávno zveřejněné zprávy Deloitte Top 500 CE je navíc ŠKODA AUTO nejvýznamnějším průmyslovým podnikem ve střední Evropě. Koncem roku 2012 byla ŠKODA oceněna jako Investor dvacetiletí v České republice.

Od roku 1991 investovala automobilka v České republice více než 250 miliard korun. V roce 2012 dosáhla společnost obratu 262,6 miliard Kč a je tak průmyslovým podnikem s nejvyšším obratem ve střední Evropě. ŠKODA AUTO se na celkovém exportu České republiky podílí 7,3 procenty. V letech 2002 až 2012 odvedla automobilka na daních celkem 24,5 miliard Kč.

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU