800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Balíky sena a slámy
Pojištění nákladu
GPS lokalizaci
Kancelářský papír, cca 25 krabic
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
5 nejnovějších nabídek
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH
Závitořez REMS Amigo 2 set R 1/2 - 2"
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 + podstavec
RAMLUX U DIRECT

ŠKODA AUTO je Automobilovým výrobcem desetiletí v České republice

30/10/2013

ŠKODA AUTO byla oceněna jako Automobilový výrobce desetiletí v České republice. Toto ocenění bylo uděleno u příležitosti desáté odborné konference na téma: ‚Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v České republice a ve střední Evropě’, která se konala v Brně. Vyznamenání Automobilový výrobce desetiletí v České republice oceňuje zejména vysoký objem výroby značky ŠKODA v domovské zemi a s tím spojený pozitivní přínos pro zaměstnanost v ČR. Společnost ŠKODA AUTO zaměstnává v České republice zhruba 25 000 zaměstnanců, většinu z nich ve výrobě. Dalších 100 000 zaměstnanců pracuje u dodavatelů společnosti ŠKODA AUTO. ŠKODA je navíc jedinou automobilkou, která své vozy v České republice nejen vyrábí, ale i vyvíjí. V technickém vývoji značky pracuje téměř 2 000 vysoce kvalifikovaných specialistů, inženýrů, designérů a konstruktérů.

Cena Automobilový výrobce desetiletí je jedním z velice důležitých ocenění, které česká automobilka v posledních měsících obdržela na svém domácím trhu. V letošním roce automobilka již pošestnácté zvítězila v soutěži Czech TOP100. ŠKODA AUTO je zároveň Nejobdivovanější firmou v České republice. Podle nedávno zveřejněné zprávy Deloitte Top 500 CE je navíc ŠKODA AUTO nejvýznamnějším průmyslovým podnikem ve střední Evropě. Koncem roku 2012 byla ŠKODA oceněna jako Investor dvacetiletí v České republice.

Od roku 1991 investovala automobilka v České republice více než 250 miliard korun. V roce 2012 dosáhla společnost obratu 262,6 miliard Kč a je tak průmyslovým podnikem s nejvyšším obratem ve střední Evropě. ŠKODA AUTO se na celkovém exportu České republiky podílí 7,3 procenty. V letech 2002 až 2012 odvedla automobilka na daních celkem 24,5 miliard Kč.

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU