800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Úprava manipulační plochy
Stavební úpravy domu
Stavební opravy budovy
Zednické a pomocné zednické práce
Obkladačské práce
5 nejnovějších nabídek
Moduly z obytných kontejnerů
Modulové stavby
Nosič kontejnerů MAN TGL 8.240, r.v. 2008
Nosič kontejnerů MAN TGL 8.240, r.v. 2008
Sáček pro balení potravin PP 30

Úhlová bruska EBU 15 R70 od Narexu spojuje nejmodernější technologii s historickým designem

04/11/2013

 

Značný ohlas mezi profesionály z průmyslu, řemeslníky i kutily vyvolává Narex z České Lípy svým unikátním retro výrobkem v kovově šedém plastu s metalickým efektem, připomínajícím původní celokovové provedení strojů z roku 1943. Dvouruční úhlovou brusku EBU 15 R70 s průměrem kotouče 150 milimetrů podnik vyrobil v omezené pětitisícové sérii u příležitosti letošního 70. výročí zahájení produkce elektronářadí v České Lípě. Zcela plnohodnotný, silný a obratný stroj se jmenovitým příkonem 1400 W, který Narex uvedl do prodeje v listopadu, spojuje nejmodernější technologii s historickým designem.

„Málokdo ví, že mezi českými i slovenskými zákazníky dlouhodobě nepoužívanější a dodnes nejpoptávanější úhlová bruska pro průměr kotouče 150 milimetrů je světovým unikátem. Nikde jinde než u nás a na Slovensku se totiž tento specifický typ tak široce nepoužívá," říká prokurista Narexu ing. Viktor Vrabec. Podle něho je to doklad přetrvávající a v tradicích hluboce zakotvené rozdílnosti v potřebách uživatelů na jednotlivých trzích.

Stálou oblibu českého profesionálního elektronářadí v tradiční modré barvě potvrdila už na jaře další jubilejní „narexka" v nápadném retro stylu. Tentokráte šlo o historické „celokovové" provedení plnohodnotné příklepové vrtačky EVP 13-2 R70. Tento unikátní model se na trhu objevil koncem února a už v dubnu byla celá pětitisícová série vyprodána.

 

 

bruska_440

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU