800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zajištění úklidových a recepčních služeb
Povrchová oprava komunikace
Stavba lovecké chaty
Průtah silnice
Oprava povrchu komunikace
5 nejnovějších nabídek
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Obchodní zastoupení
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány

Společnost Seco uvádí utvařeč třísek M6 pro ty nejlepší výsledky při soustružení

12/12/2013

 

seco_300

 

Negativní břitové destičky nového utvařeče třísek M6 společnosti Seco, navržené pro hrubování a polodokončování oceli a litiny při soustružení, zajišťují
vysokou produktivitu a všestrannost.

 

seco_280

 

HQ_IMG_M6_Chipbreaker_Assortment.jpg
Břitové destičky M6 (k dispozici v celé řadě oboustranných geometrií) mají širokou ochrannou zkosenou fazetku, pozitivní úhel čela a širokou drážku pro zajištění vysoké pevnosti hrany, nízké spotřeby energie a účinného odvodu třísek. Geometrie utvařeče třísek zajišťuje vysokou odolnost proti vyštipování břitu, výmolům na čele a opotřebení na hřbetě, což vede k optimální životnosti nástroje.


Řada obsahuje také oboustranné břitové destičky pro obrábění vysokým posuvem pro další zvýšení produktivity. Hladicí destičky M6 umožňují vyšší rychlosti posuvu, zároveň zajišťují bezpečné utváření a odvod třísek, nízké řezné síly a předvídatelné chování při opotřebovávání. Díky těmto vlastnostem dosáhnete vynikající jakosti dílů a hladkého povrchu a zároveň se v některých aplikacích vyhnete nutnosti dokončovacích operací.

Břitové destičky M6 jsou dostupné v několika třídách Duratomic® včetně TP0500, TP1500, TP2500 a TP3500 pro práci v oceli, a TK2001, která se používá primárně při práci v tvárné litině. Břitové destičky M6 tříd TP2500 a TP3500 zajišťují snadné obrábění s vysokým výkonem ve feritických a martenzitických nerezových ocelích. Mezi typické průmyslové oblasti, kde utvařeče třísek M6 excelují, patří všeobecné obrábění, automobilový průmysl, výroba ložisek a čerpadel.


Další informace o utvařeči třísek M6 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/M6.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU