800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Bílá slunečnice
Obrábění
Výroba - Distanzrohr
Nátěry zateplených fasád po celé ČR, celoroční spolupráce
Elektrikářské práce pro novostavbu
5 nejnovějších nabídek
VZV Komatsu
Samosvorné kydexové pouzdro pro nůž
Montáž elektrotechnických dílů
Výroba šablon pro nástřik sprejem
Trubkové šneky s výpadem dozadu

Společnost Seco uvádí utvařeč třísek M6 pro ty nejlepší výsledky při soustružení

12/12/2013

 

seco_300

 

Negativní břitové destičky nového utvařeče třísek M6 společnosti Seco, navržené pro hrubování a polodokončování oceli a litiny při soustružení, zajišťují
vysokou produktivitu a všestrannost.

 

seco_280

 

HQ_IMG_M6_Chipbreaker_Assortment.jpg
Břitové destičky M6 (k dispozici v celé řadě oboustranných geometrií) mají širokou ochrannou zkosenou fazetku, pozitivní úhel čela a širokou drážku pro zajištění vysoké pevnosti hrany, nízké spotřeby energie a účinného odvodu třísek. Geometrie utvařeče třísek zajišťuje vysokou odolnost proti vyštipování břitu, výmolům na čele a opotřebení na hřbetě, což vede k optimální životnosti nástroje.


Řada obsahuje také oboustranné břitové destičky pro obrábění vysokým posuvem pro další zvýšení produktivity. Hladicí destičky M6 umožňují vyšší rychlosti posuvu, zároveň zajišťují bezpečné utváření a odvod třísek, nízké řezné síly a předvídatelné chování při opotřebovávání. Díky těmto vlastnostem dosáhnete vynikající jakosti dílů a hladkého povrchu a zároveň se v některých aplikacích vyhnete nutnosti dokončovacích operací.

Břitové destičky M6 jsou dostupné v několika třídách Duratomic® včetně TP0500, TP1500, TP2500 a TP3500 pro práci v oceli, a TK2001, která se používá primárně při práci v tvárné litině. Břitové destičky M6 tříd TP2500 a TP3500 zajišťují snadné obrábění s vysokým výkonem ve feritických a martenzitických nerezových ocelích. Mezi typické průmyslové oblasti, kde utvařeče třísek M6 excelují, patří všeobecné obrábění, automobilový průmysl, výroba ložisek a čerpadel.


Další informace o utvařeči třísek M6 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/M6.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU