800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Intenzifikace čistírny odpadních vod
Lagerkonsore
Obrábění
Výroba - Ring
Výroba - Distanzhülsen
5 nejnovějších nabídek
Plně krytované obráběcí centrum TOStec PRIMA
Variátovové řetězy
Zimní gumy Semperit + disky a poklice, málo jeté !
Systém EUROCLEARING
Výroba a servis hadic a příslušných komponentů + Náhradní plnění

Svítící obaly od firmy Karl Knauer

22/01/2014

 

V poslední době získal svítící obal pro Bacardi likér „Bombay Sapphire“ kromě jiného cenu v německé obalové soutěži, dále Popai Award a cenu od Internationalem Food and Beverage Creative Excellence Award. Nyní následuje cena „bronzový lev“ v Cannes a Red Dot Design Award, další dvě ocenění v mezinárodních soutěžích.


V Cannes získaný „bronzový lev“ je firmou Knauer nejvýše ceněn ze všech doposud získaných cen. Svítící obal vyvinula anglická agentura Webb de Vlam spolu s Karl Knauer na objednávku Bacardi-Martini.


Další získaná cena Red Dot Design Award byla firmě předána v Berlíně. Mezinárodní porota zvolila vítěze z 6 800 zaslaných návrhů ze 43 zemí. Obal byl oceněn v kategorii Communication Design. Skládačka pro „Bombay Sapphire“ je světově první volně prodejný obal s natištěnými aktivně svítícími plochami, realizovaný chráněnou technologií Hilight-tištěná elektronika. Světelná animace na přední straně obalu se uvolní, jakmile se obal vezme do ruky. Ze spodu směrem nahoru začínají jednotlivé konstrukční prvky v pěti krocích svítit.

 

 

obal2_400

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU