800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrábění dle přílohy
Skládka
Výroba - Welle
Hydroizolace
Rekonstrukce stoupaček panelového domu
5 nejnovějších nabídek
Opravy a repase 8 a 12 válcových motorů Ferrari a Mercedes
Zařízení
Balotinování
Pákové nůžky na plech BSS 1020 E
BT vozík P20, po opravě a technické prohlídce

Proč zvolit DORA Services

04/02/2014

Proč zvolit DORA Services

Naše společnost nabízí hlavně úklid kanceláří i domácností, postaráme se o technickou správu budov a komunálni služby. Mezi ostatní služby lze řadit komplexní správu areálů a budov v rámci facility managementu, správu a údržbu budov, dodávky materiálů, stěhování, mazací práce atd.

  • Mezi prioritní hodnoty řadíme čestný, úpřimný a odpovědný přístup k našim zákazníkům.
  • Spolu s těmito hodnotami řadíme na vysoké místo kvalitu vykonávané práce.
  • Netajíme se ani naší snahou o rozšiřování portfolia poskytovaných služeb a tím i poskytování celé škály komplexních služeb.

 

44964-7_449

 

Naše společnost působí zejména v regionu severozápadních a středních Čech a Prahy, reference máme ale také z jižní části naší republiky a střední Moravy. Silnou stránkou a odlišením od kunkurence je zejména široký rozsah nabízených služeb a striktně individuální přístup k hledání řešení pro naše klienty a investování do dlouhodobých vztahů.

Pro realizaci našich služeb máme k dispozici silné technologické a technické zázemí. Jelikož jsme součástí kapitálově silné skupiny, jsme připraveni investovat do dlouhodobých vztahů s našimi klienty a efektivně jim pomáhat při uskutečnění jejich záměrů.

Klademe velký důraz na kvalitu naší práce. Jsme nositelem certifikace v oblasti kvality řízení ISO 9001:2001 pro činnosti “ Čištění budov a zařízení“.

Kromě toho vlastníme certifikát ISO 14001:2004 v oblasti enviromentálního managementu a certifikát OHSAS 18001:2008 na systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro předmět činnosti „Čištění budov, údržba zeleně, strojní čištění“.

 

Více na našich webových stránkách..Těšíme se na Vás!!!


                   44964-1_443 44964-4_463

www.doraservices.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU