800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zateplení objektu a výměna tepelného zdroje
Dětské hřiště
Snížení energetické náročnosti budovy
Přeprava CZ/Plzeň - D/Neuburg
Opravy fasád
5 nejnovějších nabídek
Mezinárodní přeprava na trase Madrid – Teplice
Gitterboxy, bedny mars
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny
Kvalitní brusivo za příznivou cenu
Výroba hliníkových přírub pro chlazení superchargeru v Corvette ZR1

Southco uvádí robustní kompaktní naklápěcí a otočný držák pro menší displeje

26/02/2014

 

southco_300

 

Southco rozšířilo svou nabídku pro AV produkty kompaktním držákem, který poskytuje spolehlivou funkčnost naklápění a natáčení pro menší lehčí displeje. Díky lehké konstrukci a korozivzdorným materiálům je robustní kompaktní naklápěcí a otočný držák AV-C20 vhodný pro vnitřní i venkovní použití a lze jej použít s různými druhy zařízení včetně tabletů, vozidlových GPS jednotek a menších rozhraní člověk-stroj (Man Machine Interface, MMI).

 

drzak_237

 

Southco nabízí celou řadu AV displejových držáků, které zajišťují snadné nastavení úhlu sklonu displeje pro optimální komfort operátora a představují integrovanou polohovací technologii pro přesné ovládání a přizpůsobení obsluze. Držáky dislejů Southco eliminují nutnost stálé údržby a znovunastavování, umožňují snadné polohování špičkou prstu a pyšní se ověřenou opakovatelnou životností, která zajišťuje spolehlivé dlouhodobé používání.


Produktový manažer Jim Ford dodává: "AV-C20 nabízí spolehlivé a opakovatelné nastavení displeje pro zákazníky hledající upgrade z nižších výkonnostních řešení nebo pevně umístěných displejů. Jednou polohovaný displej zůstává zajištěný, bez dalšího utahování, uvolňování nebo údržby."


Pro více informací o funkčnosti Southco AV držáků displejů navštivte prosím www.southco.com/av nebo si o ně napište na 24/7 oddělení zákaznického servisu na e-mail
info@southco.com.

Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.
Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům. Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.


Southco
www.southco.com
Dusan HEJNA
Telefon: (420) (0) 73 141 6077
Fax: (44) (0) 1905 346723
dhejna@southco.com
Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU