800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka linky anodické oxidace včetně čistírny odpadních vod
Dodávka a instalace fotovoltaického systému
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Refugees United - Ericsson a mobilní operátoři spojují syrské rodiny

26/02/2014

ericsson_156

  • Ericsson a operátoři na Blízkém východě se dohodli na spuštění služby Refugees United (volně přeloženo jako Sjednocení uprchlíci), která pomůže více než 800 tisícům syrských uprchlíků v Iráku a Jordánsku.
  • Podle zdrojů OSN, se v okolních zemích nachází přibližně 2,4 milionu uprchlíků ze Sýrie.
  • Platforma Refugees United bude pro syrské uprchlíky dostupná jako mobilní aplikace a bezplatná telefonní linka; povědomí o službě zajistí SMS kampaň v zemích okolo Sýrie.

 

Organizace spojených národů předpokládá, že kvůli konfliktu v Sýrii změní místo pobytu jeden člověk za každých 15 vteřin. V reakci na tento fakt se Ericsson (NASDAQ: ERIC), Refugees United a mobilní operátoři napříč Blízkým východem dohodli  využít mobilních komunikací pro znovusjednocení rodin.

 

Tato inovativní aktivita zasáhne více než 800 tisícům syrských uprchlíků v Iráku a Jordánsku a pomůže najít své příbuzné a blízké těm, kteří se rozdělili, prostřednictvím mobilního vyhledávání. Jde o kopii úspěšné služby, kterou Refugees United provozuje ve východní Africe, v Keni, Demokratické republice Kongo a Somálsku. Zde pomohla mezi 230 tisíci uprchlíky znovu spojit stovky rodin.

 

Koalice mobilních operátorů spustí několik nových iniciativ pro zvýšení registrací Syřanů. K dispozici budou mít bezplatnou mobilní aplikaci pro Android, bezplatnou telefonní linku a bezplatnou SMS notifikační službu. Podle údajů Agentury OSN pro uprchlíky (UNHCR) je v Sýrii přesídleno více než 4,25 milionu Syřanů a další 2,4 miliony jsou v okolních zemích.

 

Ericsson je technologickým partnerem této iniciativy. Pomáhá vyvinout a provozovat mobilní platformu a poskytuje technickou podporu a integrace potřebných nástrojů do mobilních sítí v Iráku a Jordánsku.

 

 

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě. Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2013 činily tržby naší společnosti 227,4 miliardy švédských korun (35 miliard amerických dolarů). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

 

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

Ericsson Corporate Public & Media Relations
Phone: +46 10 719 69 92
E-mail: media.relations@ericsson.com

Ericsson Investor Relations
Telefon: +46 10 719 00 00
E-post: investor.relations@ericsson.com

 

PRAM Consulting s.r.o.

Anna Hroudová

Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: anna.hroudova@pram.cz

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU