800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka manipulační techniky do výroby
Obnova povrchů ocelových konstrukcí
Sada samojistících, škrtících a svíracích kovových kleští na hadice
Nákup nábytku a dalšího mobiliáře
Nákup techniky a přídavných zařízení
5 nejnovějších nabídek
Žebérkové pletivo
Lanko nerezové 1/1,3 mm PVC pojistka zavěšení svítidel
PLASTOVÉ LAHVIČKY A LÉKOVKY
Protihlukové pryžové desky na dalším dětském hřišti
Metalurgie

Univerzální snímač pro každou úlohu

28/02/2014

 

balluff_160

Kamerový snímač BVS-E Universal od firmy Balluff

 

kamera_301

Nový kamerový snímač BVS-E Universal od firmy Balluff s integrovanou vyhodnocovací elektronikou, osvětlovačem a dvěma digitálními výstupy je skutečně všestranný, neboť v jediném zařízení kombinuje funkce osvědčených kamerových snímačů BVS-E Advanced a BVS-E Ident. Poprvé je možné jediný typ snímače použít pro téměř jakoukoliv kontrolní úlohu. To výrazně zjednodušuje zásobování náhradními díly.


Kamerový snímač BVS Universal nejen dokáže kontrolovat množství parametrů najednou, ale umí také simultánně vykonávat různé úlohy, např. kontrolovat jas, srovnávat kontrasty, počítat hrany, kontrolovat pozici, detekovat zadané vzory a číst kódy, a to i za pohybu. Nové nástroje a funkce, např. pro kontrolu obrysu v celém rozsahu 360° nebo pro kontrolu čárových i maticových kódů, stejně jako možnost počítat nebo kontrolovat hrany, umožňují snímač použít v téměř neomezeném počtu úloh.


Výsledek kontroly je signalizován jako stavy OK nebo chyba prostřednictvím digitálních výstupů nebo rozhraní RS-232 či Ethernet. Pozice detekovaného dílu může být přenášena např. do PLC nebo do systému řízení robotu, takže díl může být připraven pro následující výrobní operaci. Univerzální snímač je extrémně rychlý. Za sekundu zvládne lokalizovat až 40 čárových kódů a nezávisle na jejich pozici je přečíst a verifikovat. Data načtená z kódů mohou být prostřednictvím rozhraní přenášena k dalšímu zpracování.


K dispozici je navíc funkce optické verifikace znaků (OCV), díky níž snímač dokáže verifikovat tištěná písmena a číslice, a získat tak informaci např. o čísle výrobní dávky nebo o lhůtě minimální trvanlivosti.


Univerzální kamerové snímače BVS-E Universal se dodávají s různými verzemi objektivů. Pro dokonalé nasvícení snímané plochy slouží výkonný červený osvětlovač nebo osvětlovač s infračervenými LED. Napájení a periférie jsou připojeny prostřednictvím dvou osvědčených průmyslových konektorů M12.


Robustní, výkonný snímač velikosti kreditní karty se snadno uvádí do provozu pomocí dodávaného softwaru ConVIS® s intuitivním uživatelským rozhraním. Pro konfiguraci
parametrů musí uživatel pouze připojit snímač k počítači se zdarma dodávaným konfiguračním softwarem, běžícím pod Windows XP nebo Windows 7. Volitelně je možné do počítače uložit až 10 000 nasnímaných obrazů, např. pro analýzu vzniku výrobních problémů.

 

http://www.balluff.cz


BALLUFF GmbH
Schurwaldstrasse 9
73765 Neuhausen a.d.F.
Germany
Detlef ZIENERT
Telefon: +49 7158 173 0
Fax: +49 7158 173 50 10
detlef.zienert@balluff.de

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU