800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka linky anodické oxidace včetně čistírny odpadních vod
Dodávka a instalace fotovoltaického systému
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Nový hliníkový kompresní uzávěr Vise Action® od Southco vyhovuje evropskému standardu požární odolnosti

05/03/2014

 

southco_300

Southco nedávno přidalo hliníkovou verzi svého velmi úspěšného kompresního uzávěru E3 VISE ACTION®, který přináší pevné uzavření odolávající vibracím. Hliníkový E3 vyhovuje evropským požadavkům požární odolnosti pro drážní aplikace a je vhodný pro širokou škálu průmyslových odvětví.

 

uzaver_242

 

K hlavním rysům kompresního uzávěru E3 patří nízká hmotnost, hliníková konstrukce a poskytnutí vyšší síly a delší životnosti v náročných instalacích. Shodně se stávajícími produkty je pamatováno na zjednodušenou instalaci. Hliníkový kompresní uzávěr E3 také vyhovuje evropské normě EN45545, která předepisuje požadavky na komponenty pro použití v drážních aplikacích.


Globální produktový manažer Duncan McArdle dodává: „Southco je první, kdo představil lehký hliníkový kompresní uzávěr, který vyhovuje EN45545. Hliníkový kompresní uzávěr E3 nabízí volbu vyšší síly a korozní odolnosti v porovnání s uzávěry vyrobenými ze zinkové slitiny. Hliníkový E3 je vhodný pro použití v různých dopravních aplikacích stejně jako v nejrůznějších odvětvích průmyslu.“


Pro více informací o kompletní řadě kompresních uzávěrů E3 VISE ACTION® od Southco prosím navštivte www.southco.com nebo si o ně napište na 24/7 oddělení zákaznického servisu na e-mail info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.


Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.
Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

Southco
www.southco.com
Dusan HEJNA

Telefon: (420) (0) 73 141 6077
Fax: (44) (0) 1905 346723
dhejna@southco.com
Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU