800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrábění dle přílohy
Skládka
Výroba - Welle
Hydroizolace
Rekonstrukce stoupaček panelového domu
5 nejnovějších nabídek
Opravy a repase 8 a 12 válcových motorů Ferrari a Mercedes
Zařízení
Balotinování
Pákové nůžky na plech BSS 1020 E
BT vozík P20, po opravě a technické prohlídce

TLMI Award za etiketu

05/03/2014

 

Multifunkční etiketa pro označování infuzních láhví Pharma-Tac Plus firmy Schreiner Medipharm Oberschleissheim (D) získala cenu TLMI Award 2013 od amerického svazu výrobců etiket (Tag und Label Manufacturers Institute) za 1. místo v kategorii „Multiprocess“. Tato etiketa překvapila technickým provedením a kvalitou. Cílem designu etikety bylo označení infuzních láhví s dostatkem místa pro všechny informace, zajištění stabilního upevnění, které umožní přístup k dokumentaci podávání.


To zajišťuje integrovaný booklet, ramínko, jakož i odnímatelný díl etikety. „Čím dříve jsou zákazníci zapojeni do našeho vývoje výrobků, tím cíleněji můžeme reagovat na jejich speciální požadavky a využít našeho know-how,“ říká Ann L. Merchant, vedoucí obchodního útvaru firmy Schreiner Medifarm. Papírový booklet nabízí rozšířenou plochu pro vícejazyčné texty o složení přípravku a návody pro použití. Je pevně spojený se základní plastovou etiketou a může být jednoduše pomocí spojovacího proužku otevřen a znovu zavřen.

 

Stabilní ramínko je součástí etikety a k aktivaci se lehce uvolní z konstrukce etikety. Odnímatelná část dokumentace zajišťuje spolehlivé využití medikace a umožňuje také snadnou manipulaci i v rukavicích. „S etiketou Pharma-Tac Plus jsme vyvinuli inteligentní řešení, které zvýší hodnotu infuzní láhve a optimalizuje postup pro konečného uživatele,“ říká Ann L. Merchant.

 

etiketa_400

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU