800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka linky anodické oxidace včetně čistírny odpadních vod
Dodávka a instalace fotovoltaického systému
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

NORGREN UVÁDÍ NOVÉ VYFUKOVACÍ BLOKY PRO VÝROBU PET LAHVÍ

17/03/2014

 

norgren_275

 

Norgren, přední mezinárodní firma v oboru pneumatických pohonů a fluidní automatizační techniky, rozšiřuje svou nabídku pro obor výroby PET lahví o nový vyfukovací blok pro
vyfukovací stroje pracující technologií Stretch Blow Moulding (SBM).

 

vstr_290

Nový vyfukovací blok, určený zejména pro výrobce, pro něž je rozhodující cena, je vhodný pro výrobu PET lahví o objemu do dvou litrů (v závislosti na době cyklu) a nabízí pohodlnou a snadnou alternativu k přímo řízeným ventilům. Díky rozsáhlým znalostem a zkušenostem získaným při výrobě špičkových produktů pro výrobce rotačních vyfukovacích strojů pro výrobu PET lahví se může vyfukovací blok od firmy Norgren pyšnit životností 10 miliónů cyklů.


Vyfukovací blok vyrobený z eloxovaného hliníku je vhodný pro středně čistý vzduch (třída 3.4.3 podle normy ISO 8573-1:2010). Pro regulaci dodávky vzduchu pro předvyfouknutí, vyfouknutí a pilotní dodávku vzduchu využívá solenoidem ovládané talířové ventily. Blok umožní při vyfukování dosáhnout provozního tlaku 4 MPa a průtoku do 3,0 m3/h. Díky době odezvy 8 až 10 ms je proces vyfukování rychlý a objem výroby velký.


Blok je schopen pracovat při okolní teplotě do 50 °C a odolává teplotě tlakového média do 30 °C. K dispozici je široká škála příslušenství, včetně konektoru (s nímž má blok stupeň krytí IP65), připojovací desky pro snadnou instalaci a tlumiče pro tišší chod.


Volitelně lze dodat i ventil pro zpětný odvod vzduchu, který dokáže v závislosti na aplikaci ušetřit až 45 % stlačeného vzduchu.


Dave Whelan, vedoucí globálního sektoru potravinářství společnosti Norgren, řekl: „Čerpali jsme z našich zkušeností a úspěchů v oboru strojů pro výrobu PET lahví, abychom vytvořili tento nový vyfukovací blok, doplňující náš sortiment vyfukovacích bloků a určený pro případy, kdy je nutné brát velký ohled na cenu použitých komponent. Bez kompromisů v kvalitě nebo výkonu jsme schopni vyrábět vyfukovací bloky, které jsou dostupnější a umožňují nám poskytovat širšímu spektru zákazníků technické výhody z našeho programu Engineering Advantage.“

Další podrobnosti najdete na: www.norgren.com/foodandbeverage


O společnosti Norgren
Společnost Norgren, přední světová firma v oblasti pneumatických pohonů a fluidní řídicí techniky, úzce spolupracuje se zákazníky s cílem získat hlubší porozumění jejich technickým potřebám a tak propojit lidi, produkty a znalosti, aby dala jejich zařízením a podnikání jasné výhody. Reputace společnosti Norgren vychází ze sortimentu produktů světové úrovně s vysokým výkonem, z inovací a technických znalostí více než 6 000 zaměstnanců a ze schopnosti poskytovat výjimečné lokální služby. Norgren, dceřiná firma inženýrské skupiny IMI PLC s obratem 2,13 miliard liber, má obchodní a servisní síť v 75 zemích, technická centra v USA, Německu, Velké Británii a Číně a výrobní závody na celém světě.
www.norgren.com
Norgren

Telefon: +420 465 612 879
Fax: +420 465 612 908
info@cz.norgren.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU