800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební úpravy budovy
Snížení energetické náročnosti budov
Stavební úprava ulice
Velkoplošná oprava živičných krytů
Výroba - Stuetzplatte
5 nejnovějších nabídek
Žebérkové pletivo
Lanko nerezové 1/1,3 mm PVC pojistka zavěšení svítidel
PLASTOVÉ LAHVIČKY A LÉKOVKY
Protihlukové pryžové desky na dalším dětském hřišti
Metalurgie

Firma Southco představuje naklápěcí držáky displeje bez vyvažovacího momentu

15/04/2014

 

southco_300

Naklápěcí držáky displeje Tilt Display Mount T Series od firmy Southco jsou k dispozici s konstantním vyvažovacím momentem nebo bez něj. Varianta bez vyvažovacího momentu Tilt Display Mount AV-D25 se vyznačuje spolehlivým a osvědčeným mechanismem nastavením pozice a představuje základní provedení pro pohyb a nastavení pozice těžkých zobrazovacích panelů a displejů. Výhodou verze s vyvažovacím momentem je potom menší síla potřebná k manipulaci.

 

drzak_236

 

Držáky řady T Series se vyznačují snadným nastavením úhlu naklopení displeje pro dosažení optimálního komfortu operátora a mají vestavěný mechanismus pro nastavení pozice, který umožňuje přesnou regulaci a přizpůsobení provozu. Držáky T Series firmy Southco eliminují potřebu neustálé údržby a opakovaného nastavování, umožňují nastavení pozice displeje bez velkého úsilí a pyšní se velkou spolehlivostí zaručující spolehlivý dlouhodobý provoz.


Product Manager Jim Ford dodává: „V podobě nových držáků v řadě T Series bez vyvažovacího momentu nabízí společnost Southco základní řešení pro naklápěcí displeje s možností kdykoliv doplnit mechanismus držáku na verzi s vyvažovacím momentem pro náročnější aplikace.“ Více informací o funkcích držáků T Series najdete na www.southco.com/av nebo kontaktujte nepřetržitou službu péče o zákazníky na info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.


Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.


Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

 

Southco
www.southco.com
Dusan HEJNA
Telefon: (420) (0) 73 141 6077

Fax: (44) (0) 1905 346723
dhejna@southco.com
Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU