800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zajištění úklidových a recepčních služeb
Povrchová oprava komunikace
Stavba lovecké chaty
Průtah silnice
Oprava povrchu komunikace
5 nejnovějších nabídek
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Obchodní zastoupení
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány

Barracuda Threatglass proti nebezpečným webům

07/05/2014

Společnost Barracuda Networks patří již dlouhou dobu mezi přední dodavatele řešení z oblasti informační bezpečnosti. Kromě toho je také hodnotnou součástí globální komunity firem a organizací, které se nezištně snaží aktivně bojovat s online hrozbami.

 

Již od roku 2008 tak firma v rámci Barracuda Central poskytuje otevřenou neplacenou službu s názvem Barracuda Reputation Block List (BRBL). Jedná se o neustále aktualizovanou databázi internetových adres, ze kterých je rozesílán velký objem spamu. Díky tomu mohou uživatelé libovolných antispam řešení velmi efektivně blokovat velkou část příchozího spamu.

 

Zatím poslední aktivitou, která účinně pomáhá uživatelům chránit se před internetovými hrozbami, je nová služba s názvem Barracuda Threatglass. Jedná se o bezplatný online nástroj, díky němuž je možné prohlížet, sdílet a analyzovat informace o webových serverech obsahujících škodlivé kódy ve formě tzv. malware.

 

V rámci této platformy je prováděna analýza několika miliónů webových serverů každý týden, přičemž prioritní pozornost je samozřejmě věnována těm nejpopulárnějším. Právě zneužívání známých a seriózních webů hackery, kteří do nich nepozorovaně zabudují nějaký škodlivý kód, patří k v současné době k jedné z nejvážnějších bezpečnostních hrozeb. V rámci Barracuda Threatglass bylo takto již nalezeno a katalogizováno více než deset tisíc různých typů malware a další stále přibývají.

 

Více informací o Barracuda Threatglass můžete získat na stránkách www.threatglass.com

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications s.r.o.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU