800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pot-linka na hliník
Hutní materiál
Hutní materiál
Převodovka s motorem
Protipožární zařízení
5 nejnovějších nabídek
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány
Lakovna
LAT kalibrační směsi

Systém ALUFLEX

13/05/2016

 

alutec1_338

ALUFLEX je řetězový dopravníkový systém fy ALUTEC. Široký výrobní program umožňuje řešení nejrůznějších dopravních úkolů. ALUFLEX je hospodárný dopravníkový systém použitelný v celé řadě oblastí. Pět konstrukčních velikostí o šířce řetězu 82,5 až 304,8 mm typu TAB je dimenzováno pro nejrůznější použití: od strojírenství přes elektrotechnický průmysl až po kosmetiku.

Prohlédněte si katalog Aluflex

Mimořádnou charakteristikou systému ALUFLEX je bezproblémové přizpůsobení se každému požadavku. ALUFLEX zvládá i úseky trasy, které nezvládnou ostatní dopravníkové systémy. Úprava pro specifické zadání většinou spočívá pouze ve výměně některých konstrukčních prvků, jako například řetězu nebo kluzných lišt.

 

dopravnik_480

 

Pro návrh dopravníkového systému je možno použít software od fy. MAGRIS s.r.l. Program mimo jiné vypočítá potřebný příkon motoru. Předmontované skupiny umožňují jednoduchou montáž, všechny díly jsou navzájem přizpůsobené moduly.

Stáhnout software pro návrh dopravníkového systému

Při projekci dopravy vertikální nebo horizontální je možno využít široký výběr standardizovaných ohybů a zatáčkových kol, což otvírá nové prostory pro realizaci dopravy materiálu. Nejrůznější produkty vyžadují různé způsoby provedení tratí. ALUFLEX nabízí na výběr varianty tvaru trati v kombinaci s použitím různých druhů plastových řetězů typu TAB.

Vedle tratí s vertikálními a horizontálními zatáčkami, zatáčkovými koly, vodicími lištami a profily je koncepce pohonů rovněž modulární: Pohony pracující s různými rychlostmi mají kompaktní konstrukci. Motory v kombinaci s frekvenčními měniči umožňují plynulé nastavení dopravní rychlosti podle specifických požadavků zákazníka.

 

 

ALUTEC K & K, a.s.

Masarykova 120
Čelákovice - Záluží
250 88
Česká republika

 

Tel.: +420 326 996 110 (112)
Fax: +420 326 996 110 (111)
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU