800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup plachet a upínáků
Dodávka manipulační techniky do výroby
Obnova povrchů ocelových konstrukcí
Sada samojistících, škrtících a svíracích kovových kleští na hadice
Nákup nábytku a dalšího mobiliáře
5 nejnovějších nabídek
Žebérkové pletivo
Lanko nerezové 1/1,3 mm PVC pojistka zavěšení svítidel
PLASTOVÉ LAHVIČKY A LÉKOVKY
Protihlukové pryžové desky na dalším dětském hřišti
Metalurgie

Vzniká další etapa úspěšného projektu rezidenčního bydlení v lukrativní lokalitě Prahy 9

19/05/2014

badl_765

Vzniká další etapa úspěšného projektu

rezidenčního bydlení v lukrativní lokalitě Prahy 9, Vysočan - Zahrady Nad Rokytkou II

 

Zahrady Nad Rokytkou II, nová a celkově již čtvrtá etapa rezidenčního bydlení v lákavé lokalitě okolí říčky Rokytky ve Vysočanech, zahajují prodej a prvním zájemcům se nabízejí lákavé zaváděcí ceny. Sedm šestipodlažních domů přinese celkem 282 dispozičně dobře propracovaných bytů jak s předzahrádkami, tak s prostornými terasami.

 

Zahrady Nad Rokytkou II. nabízejí velice klidné a atraktivní prostředí s přírodou za okny. Celek vytváří novou rezidenční čtvrť, doplněnou množstvím parkových ploch. Moderní byty jsou v nabídce od startovacích 1+kk až po rodinné 4+kk a doplňují je parkovací stání
v suterénu domu. Zájemci si mohou vybrat byty s prostornými předzahrádkami i velkými terasami v posledních patrech. Byty Nad Rokytkou se pyšní nejen krásnými výhledy, klidným prostředím
a etablovanou lokalitou, ale také jedinečným zázemím, které majitelům poskytne dostatek
míst k relaxaci i sportovnímu vyžití.

 

Nová čtvrť Nad Rokytkou, na břehu stejnojmenné říčky v Praze 9 - Vysočanech, nabízí ideální bydlení zejména pro mladé rodiny. Výhodou lokality je nejen přímé napojení na MHD
a blízkost centra města, ale také nově vznikající infrastruktura a velké množství zeleně. Projekt po dokončení výstavby nabídne nejen uzavřené objekty poskytující potřebnou míru soukromí, ale i otevřené městečko s velkým množstvím parkových ploch, dětským hřištěm
a cyklostezkou. Ta propojí celou čtvrť s centrem města i s jeho periferiemi.

 

Předností lokality je také snadná dostupnost nákupů. Galerie Fénix, Galerie Harfa a Centrum Černý Most zajišťují bezproblémové pořízení všeho potřebného, ale také širokou škálu kulturního a sportovního vyžití. Najdete zde totiž řadu obchodů, multikina i fitness centra.
V bezprostředním okolí je také cyklostezka a nově také fitness stezka podél břehu Rokytky s mnoha fitness stanovišti z akátového dřeva. Obyvatelé nově se rozrůstající čtvrti Nad Rokytkou se mohou těšit také na soukromý park a připravovaný městský park s rybníkem.

www.nadrokytkou.cz  

 

 

O BCD GROUP

BCD Group je mezinárodním seskupením několika developerských společností s bohatými zahraničními zkušenostmi. Stojí například za výstavbou nového města v Izraeli, nákupního centra v Belgii nebo střední školy v anglickém Manchesteru.

V České republice působí od roku 2001 a realizuje projekty především v Praze: rezidenční čtvrť Nad Rokytkou ve Vysočanech, dokončený bytový dům Trojská brána a připravovaný projekt Aleje, díky kterému na jižním okraji Prahy vznikne, na ploše 1,3 milionu m², nové město pro bydlení, práci i zábavu.

V Aši je v přípravě rozsáhlý komplex, který nemá svou velikostí a konceptem v České republice obdoby a vytvoří v západních Čechách nové centrum euroregionu.

www.bcdgroup.cz 

 

 

zahrada_522

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU