800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup velkoobjemových kontejnerů na biologicky rozložitelný komunální odpad
Nákup materiálu pro údržbu vodorovného dopravního značení
Oprava fasády na budově
Stavební práce ZŠ a MŠ
Regenerace vnitrobloku
5 nejnovějších nabídek
Recyklační technologie
Úklidové práce i specializovane
Okna a dveře
Samosvorné kydexové pouzdro pro nůž
Montáž elektrotechnických dílů

Společnost Panasonic vstupuje na evropský trh systémů řízení přístupu

18/06/2014

panasonic_264_01

Nově oznámené partnerství se společností Bravida Fire & Security znamená premiéru společnosti Panasonic na evropském trhu systémů řízení přístupu.

 

Společnost Panasonic využila předního světového veletrhu zabezpečovacích technologií IFSEC k představení nové smlouvy OEM se společností Bravida, špičkovým skandinávským dodavatelem technických instalací a řešení služeb, která umožní zařazení platformy pro řízení přístupu a ochranu před narušiteli „Integra“ do portfolia zabezpečovacích produktů Bravida.


Pod společnou značkou Panasonic a Integra budou představeny dveřní moduly, přístupové panely, napájecí zdroje, alarmové moduly, čtečky karet, klíčové karty a softwarová platforma podporující hardwarové prvky. 


Smlouva také zajistí, že společnost Bravida Fire & Security přidá řadu bezpečnostních kamer Panasonic do své nabídky produktů pro Skandinávii.


Hana Grůzová, Regional Marketing Manager ve společnosti Panasonic, říká: „Máme v této oblasti silné produktové portfolio a věřím, že toto partnerství umožní jeho další posílení. Technologie společnosti Bravida má vynikající pověst díky své kvalitě a spolehlivosti, takže bude naše produkty velmi dobře doplňovat a hladce se integruje do naší platformy produktů ochrany proti požáru a průmyslové televize. Vnímáme to jako klíčový faktor naší schopnosti dodávat komplexní řešení zabezpečení.


Partnerství pro začátek pokryje trhy ve Velké Británii, Francii, Turecku a zemích Beneluxu, ale zahrne i klíčové trhy společnosti Panasonic v celé Evropě.


Panasonic je se svým širokým portfoliem technologicky pokročilých produktů pro zabezpečení předním hráčem na trhu,“ řekl Sven Klockare, CEO ve společnosti Bravida Fire & Security. „Tato smlouva propojuje dvě společnosti, které představují špičky ve svých oborech, a my jsme hrdí na to, že se stáváme strategickým partnerem Panasonic v Evropě.


Více se lze dozvědět na stánku G1000 na veletrhu IFSEC na výstavišti ExCel v Londýně.

 

 

Kontakt pro novináře:

Stanislav Přibyl

stanislav.pribyl@pram.cz

m: +420 736 684 268

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje, odolné mobilní počítače a požární alarmy. S přibližně 400 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

 

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 71,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2014. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU