800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Studna
Přístavba u RD-sklad nářadí
Palety
EZS, docházkový systém a kamerový systém
Ohýbání
5 nejnovějších nabídek
Příslušenství k lanům
BT W18
Nerez tyče
Nerez profily
SNÍŽENÍ CEN MANŽET TYPU N

AutoBeDeka® – užitečný pomocník pro každý den

04/08/2014

 

kromel_300

Jednou z velkých výhod AutoBeDeky je zamezení ušpinění oblečení při manipulaci s věcmi v kufru vašeho automobilu. Své využití má tedy například při každodenním dávání nákupu do kufru. A když potřebujete naložit objemnější  věci, například snowboard nebo lyže, s kterými je těžká už samotná manipulace, nemusíte se obávat o poškrábání zadního nárazníku automobilu a o čistotu vašeho oblečení se za Vás postará AutoBeDeka.

Další nezanedbatelnou výhodou AutoBeDeky je bezpečnost. Bezpečnosti silničního provozu a nebezpečí odstavení vozu na kraji silnice, pokud vozidlo není dobře označeno, je velikým problémem. Tyto starosti už řešit nemusíte. Díky reflexní dece budete vidět už ze vzdálenost 200 metrů. Právě ty můžou být rozhodující.

AutoBeDeka je vyrobena z voděodolného materiálu a můžete ji tedy snadno použít i na mokrém povrchu. Nabízíme Vám základní AutoBeDeku Light a AutoBeDeku Excelent. AutoBeDeka Excelent navíc obsahuje samostatnou podložku. Tu můžete využít například jako suchou a čistou odkládací plochu na mokrém či špinavém povrchu nebo si na ní můžete kleknout při výměně pneumatik.

Upozornění: AutoBeDeka v žádném případě nenahrazuje přenosný výstražný trojúhelník dle příslušné vyhlášky (V ČR dle zákona č. 361/2000 Sb. § 26 odst. 3. Použití přenosného výstražného trojúhelníku dle EKK 27).

 

deka_560

KRO-MEL s.r.o.

Čestlice 272
Dobřejovice
257 70
Česká republika

Tel.: +420 284 819 604
Fax: +420 323 604 817
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU