800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk plakatu
Vlnitý plech žárově zinkovaný
Výroba madla
Natěračské práce
Mateřská škola
5 nejnovějších nabídek
Výměník
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH
Závitořez REMS Amigo 2 set R 1/2 - 2"
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 + podstavec

INTELIGENTNÍ MOBILNÍ TERMINÁL OPTICON H-27 NOVINKOU NA TRHU

05/11/2014

 

codeware_359

 

Společnost CODEWARE, s. r. o. přichází na český trh s novým, chytrým mobilním terminálem Opticon H-27. K jeho hlavním výhodám patří vysoká odolnost, dobrá vybavenost včetně operačního systému Android a široká funkčnost v rozsahu PDA. Díky tomu umožňuje všem pracovníkům v terénu mimořádně efektivní sběr i přenos dat.

 

Opticon H-27 se svým elegantním vzhledem podobá osobním smartphonům, ovšem ve skutečnosti je robustnější a silnější. Použitím úsporného designu je zároveň tenčí a lehčí než běžné průmyslové výrobky. Vynikající odolnost garantuje stupeň krytí IP 65, odolnost při pádu z výšky až 150 centimentrů, takřka nerozbitný displej Gorilla Glass, antireflexní vrstva a provozní teplota od -10 do 50 stupňů.

 

Jako správný inteligentní přístroj má H-27 velkorysý displej o rozměrech 800 krát 480 pixelů (4,3´´). K jeho dalšímu vybavení patří čtečka čárových kódů nebo 2D imager, Bluetooth 4.0, WiFi a GPS. Vysokou životnost a výkon zajišťuje vysokokapacitní baterie (2 860 mAh), paměť o velikosti 8 GB a procesor 1,5 GHz.

 

Více o společnosti Codeware

Codeware, s. r. o. je česká společnost zabývající se automatickou identifikací. Od svého založení vroce 1996 patří mezi nejvýznamnější tuzemské firmy zajišťující vše kolem čárových kódů EAN, 2D kódů, sběru dat, RFID technologií a jejich integrace. Vlastní programátorské a technické zázemí umožňuje společnosti doplňovat dodávky hardwaru o vlastní softwarové řešení, poskytovat odbornou konzultaci, zaškolení a podporu servisního střediska.

 

 

h27_361.

 

 

Kontakt pro média:

Aneta Netáhlová – product & marketing manager

Email: aneta.netahlova@codeware.cz

Tel: +420222562444

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU