800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna světel a rekonstrukce elektrorozvodů
Výroba dle přiložené přílohy
Výroba - Zahnrad
Stavba RD
Obrábění plechu dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Oplocení
Regálová sestava - Hermes - 1 modul, nový jednostranný, výška 1430, šířka 1330, 2x police hloubka 400mm, 1x police hloubka 500mm, 1x děrovaná záda, 10x háček na děrovaná záda
Pokladní boxy GEO METRIC model D1
Drátěný stůl DT 12x6 pochromovaný
Přesný rychlý digitální dotykový teploměr THERM 2420-1L – SET1

Kruhové potrubí

05/12/2014

 

Vzduchotechnické potrubí – lehké kruhové


 

Vzduchotechnické potrubí kruhového provedení vyrábíme v klasických vzduchotechnických dimenzích: oblouk DN 110 - DN 1250 a v libovolných délkách potrubí, včetně

 

kompletního sortimentu tvarových kusů.

 

Systém KLASIK-K, HRDK-P uvedené v tomto katalogu je vyráběno z polypropylenu a je určeno pro spojování na příruby šroubovým spojem.

 

Systém HRDK-S je určen pro spojování svařováním nebo lepením. Při spojení potrubí svařováním je nutné, aby svaření prováděli školení zaměstnanci, resp. certifikovaní svářeči. Lepení je vhodné námi doporučovanými lepidly nebo silikony.

 

Systém HRDK-S-Z je svařovaný systém pro uložení do zásypu. Potrubí je vyrobeno ze zesíleného materiálu a jsou přidány ocelové ztužící příruby.

 

UŽITÍ

 

Vzduchotechnické díly podle našeho katalogu se používají pro vzduchovody a jejich systémy určené pro větrání a klimatizaci dopravující vzdušninu s agresivními účinky, s hygienickou zátěží vyžadující čištění (mytí, dezinfekce) systému nebo čisté vzdušniny bez hygienické a agresivní zátěže. Dále do vnějšího prostředí, které obsahuje vysokou vlhkost, agresivní a hygienickou zátěž. PP - rozvody jsou určeny též pro běžnou aplikaci - veřejné prostory, tělocvičny, bazény, fitnescentra atd., potravinářství - prodejny, výrobny, prvovýroba, jídelny, kuchyně atd.

 

MONTÁŽ

 

Montáž se provádí spojováním přírub nebo svařením či slepením hrdel příslušného systému a osazením na závěsy, případně jiné podpěry do stavby. Pro montáž platí firemní norma PP-01-03. vzduchotechnické potrubí z PP - Návod k používání, obsluze a údržbě.

 

LEPENÍ

 

Za použití MS-Polymerového lepidla a primeru pro lepení PP:

 

Pracovní postup:

 

1) Lepené plochy očistěte a odmastěte výrobkem AISR.D400 nebo jiným odmašťovacím prostředkem (izopropylalkohol).

 

2) Lepené plochy natřete primerem a nechte zaschnout. Rychlost zasychání je cca do 15 min.

 

3) Naneste na jednu stranu MS-Polymer a slepte díly dle potřeby. Vytvrzování je pomalejší jako u silikonu. Čili 2-3mm / 24 hodin.


 

potrubi_520

 

 

Více informací najdte zde

Polena Engineering s.r.o.

Jarkovská 1
Praha 5 - Radotín
153 00
Česká republika

Tel.: +420 318 875 779
Fax: +420 318 875 795
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU