800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Úprava manipulační plochy
Stavební úpravy domu
Stavební opravy budovy
Zednické a pomocné zednické práce
Obkladačské práce
5 nejnovějších nabídek
Moduly z obytných kontejnerů
Modulové stavby
Nosič kontejnerů MAN TGL 8.240, r.v. 2008
Nosič kontejnerů MAN TGL 8.240, r.v. 2008
Sáček pro balení potravin PP 30

Karbidové břitové destičky pro zápichy pro pojistné kroužky

27/04/2015

 

 

seco_300

 

Nová břitová destička X4 z polykrystalického kubického nitridu bóru (PCBN) společnosti Seco byla navržena tak, aby zajišťovala vysokou stabilitu a dlouhou
životnost při výrobě zápichů pro pojistné kroužky, zejména v přerušovaných řezech v kalených ocelích.

 

brit_258

Břitová destička X4 PCBN má základ z monolitního karbidu, čtyři řezné hrany a vysoce stabilní upnutí, což zajišťuje spolehlivou a ekonomickou produkci dílů. Kromě schopnosti výroby zápichů pro pojistné kroužky v nestabilních podmínkách exceluje tato břitová destička i při řezání závitů o stoupání 6TPI.

 

Během testů břitová destička X4 PCBN překonala konkurenční produkty podobného typu, když dosáhla za nestabilních podmínek obrábění až trojnásobné životnosti.

Břitová destička X4 PCBN, která je dostupná v pravém i levém provedení, je určena k výrobě drážek pro jeden z nejrozšířenějších pojistných kroužků šířky 2,15 mm. Další informace o břitové destičce X4 PCBN vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/x4/pcbn.

Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.


Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Violeta HEBLER
Telefon: +420-530-500-823
E-mail: violeta.hebler@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU