800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Postavení půdní nástavby
Obrábění
Obnova vozovky
Rekonstrukce sklepních prostor
Rekonstrukce mostu
5 nejnovějších nabídek
Retrofiting stroje, generální opravy vodorovných vyvrtávaček atd..
Diamantový kotouč na beton Bosch
Ostatní produkty
FITNESS PRYŽOVÉ KOTOUČE
Variátovové řetězy

AVM přestavuje přenosný router pro mobilní sítě FRITZ!Box 6820 LTE

28/04/2015

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a multimédia v HD kvalitě.

 

Jedna z novinek v nabídce společnosti AVM, která byla představena letos na jaře, reaguje na stále se zlepšující nabídku vysokorychlostního Internetu od mobilních operátorů. Nejmodernější technologie 3G, 4G a především pak LTE nyní umožňují plnohodnotně využívat mobilní Internet pro široké spektrum aplikací.

 

Nově představený produkt AVM FRITZ!Box 6820 LTE je určen právě pro tyto nové mobilní sítě LTE s přenosovou rychlostí až 150 Mbit/s downstream a 50 Mbit/s upstream (CAT 4). Podporován je rovněž  multiband 4G/3G a připojení prostřednictvím UMTS/HSPA+.

 

AVM FRITZ!Box 6820 LTE je koncipován jako snadno přenosné zařízení, a lze ho tak používat nejenom doma či v kanceláři, ale i na cestách. Pro realizaci lokální bezdrátové sítě je vybaven Wi-Fi technologií Wireless N s rychlostí až 450 Mbit/s. Další možnost konektivity poskytuje zabudovaný Gigabit Ethernet port.

 

Důležitou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

 

Do prodeje bude AVM FRITZ!Box 6820 LTE uveden v průběhu tohoto roku.

 

Více informací o koncových broadband zařízeních řady AVM FRITZ! můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-koncova-zarizeni-avm-pro-broadband-pripojeni-k-internetu.htm

 

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU