800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pot-linka na hliník
Hutní materiál
Hutní materiál
Převodovka s motorem
Protipožární zařízení
5 nejnovějších nabídek
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány
Lakovna
LAT kalibrační směsi

Expert Logger – nejnovější generace autonomních záznamníků dat

04/06/2015

Společnost Delphin Technology AG představuje svůj Expert Logger, novou generaci záznamníků dat, které kombinují nejmodernější komunikační techniku s pokročilou měřicí
technikou. Zařízení budou uvedena na trh ve třech verzích s možností zpracování 16, 32 nebo 46 analogových vstupních kanálů. K dispozici je také, podle verze, až osm digitálních vstupů/výstupů a jedno rozhraní SDI12. Hlavní oblastí použití jsou výrobní zkoušky, měřicí technika pro monitorování životního prostředí, sběr dat v laboratořích, výzkum a vývoj, testování prototypů a zkušební technika.

 

data_319

 

Všechny analogové vstupy jsou navzájem galvanicky oddělené. 24bitový A/D převodník zaručuje rychlé, přesné vzorkování s frekvencí až 50 měření za sekundu v každém kanálu. Zařízení nevyžaduje údržbu, protože neobsahuje žádné elektromechanické komponenty, jako např. relé, které by podléhaly opotřebení.


Všechny záznamníky Expert Logger jsou vybaveny interní 4GB pamětí, do níž lze nezávisle uložit až 100 miliónů měřených hodnot s časovým razítkem. Kapacita paměti může být podle požadavků rozšířena externími paměťovými jednotkami připojenými prostřednictvím USB nebo LAN (NAS). Aktuální měřená data nebo obsah paměti mohou být přenášeny prostřednictvím integrovaného modulu WLAN nebo UMTS.


Záznamníky Expert Logger jsou také vybaveny funkcí „sleep“, která šetří energii tím, že záznamník mezi měřeními automaticky vypne. Autonomní provoz umožňují baterie, které lze opakovaně nabíjet, nebo solární panel. Expert Logger dokáže komunikovat po sběrnicích CAN, Modbus a Profibus.


Pro vyhodnocení aktuálních měřených dat a záznam vypočítaných hodnot slouží interní softwarové kanály, umožňující realizovat matematické výpočty, záznam limitních hodnot nebo integraci.


Uživatelé mohou k rychlému seznámení a efektivní práci se záznamníky Expert Logger využít výkonný software ProfiSignal Go, jež je zdarma součástí dodávky. ProfiSignal Go může být využit také pro zobrazení měřených hodnot v podobě časových průběhů a pro jejich detailní analýzu. Software také umožňuje rychlý export naměřených dat ve formátu ASCII např. pro MS Excel™ nebo pro převod do formátu TDM.

 

Delphin Technology AG
Lustheide 81
D-51427 Bergisch Gladbach (Refrath)
Germany
Claudia GOEBEL
Telefon: +49 (0) 22 04/9 76 85 - 0
Fax: +49 (0) 22 04/9 76 85 - 85
claudia.goebel@delphin.de

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU