800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zateplení objektu a výměna tepelného zdroje
Dětské hřiště
Snížení energetické náročnosti budovy
Přeprava CZ/Plzeň - D/Neuburg
Opravy fasád
5 nejnovějších nabídek
Mezinárodní přeprava na trase Madrid – Teplice
Gitterboxy, bedny mars
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny
Kvalitní brusivo za příznivou cenu
Výroba hliníkových přírub pro chlazení superchargeru v Corvette ZR1

INTERTOOL 2016 + HK SLOVINSKA + B2B VE VÍDNI

18/02/2016


Vzhledem k blížícímu se konání největších vídeňských veletrhů průmyslových technologií a inovací v Rakousku INTERTOOL (www.intertool.at) a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016 (www.smart-automation.at), které se konají jednou za 2 roky, bychom Vás rádi informovali, že v rámci těchto veletrhů se první den veletrhu, 10. května 2016 uskuteční INTERNATIONAL BUSINESS DAY, v rámci kterého ve spolupráci s hospodářskou komorou Slovinska plánujeme v odpoledních hodinách slovinsko-slovensko-česká B2B setkání (více informací na vyžádání).

 

Rádi bychom Vás také informovali, že po předchozí registraci u Schwarz & Partner, budou na tyto veletrhy poskytnuty odborným návštěvníkům vstupenky zdarma.

 

Dále nabízíme firmám a organizacím možnost katalogové prezentace ve foyer A, vedle stánku města Třebíč (jehož spoluvystavovatelem bude HK Třebíč) a v blízkosti stánku společnosti TECOS (společný slovinský stánek). Tato katalogová prezentace je vhodná pro firmy z oborů, které nespadají do nomenklatury veletrhu, např. vzdělávání, logistika, bezpečnost práce, investiční služby, technické překlady, tlumočení aj. Formou katalogové prezentace se představí také odborná česká média, např. Czechindustry, Buildinfo, Energetika, MM průmyslové spektrum a další.

 

Doufáme, že tato unikátní šance prohlédnout si na jednom místě v krásné Vídni nejnovější trendy vývoje rakouského průmyslu, přinese návštěvníkům z ČR nové inspirace a nové obchodní kontakty.

 

Pro včasnou registraci ohledně vstupenek zdarma, ohledně účasti na slovinsko-slovensko-českém B2B setkání nebo zájmu o katalogovou prezentaci nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

 

 


Lenka Kotllárová

Schwarz & Partner, spol. s r. o.

Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1

Tel.: +420 603 278 654

Email: veletrhy@sp.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU