800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pelety
Vypalování tvaru součástí laserem z nerezu V4A
Hrotový soustruh
Zednické a pomocné zednické práce pro 26 apartmanů
Dodávka vázacích prostředků
5 nejnovějších nabídek
Výrobky z nasávané kartonáže
Dodávka vstřikovacího lisu
Dodávka obráběcího centra
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH

Náš CSN 18 v Austrálii má svého ochránce

22/01/2016

 

V těžkých a velice extrémně namáhavých podmínkách provozu povrchových dolů v Austrálii je možné potkat už řadu různě velkých na míru vyvíjených a vyráběných precisních servisních cisternových vozidel, které dodala právě naše firma.

 

Zpráva, která nás velmi potěšila! Děkujeme české rodině, která nám poslala fotku jejího australského zetě v dole s našim servisním modulem CSN 18 na podvozku TATRA 815 8x8.

K této řadě se připojil i v loňském roce dodaný servisní cisternový modul CSN 18 na podvozku Tatra 815, 8x8. Servisní modul plní těžké důlní stroje naftou, čistými oleji, chladícími kapalinami, promazává pod tlakem tuhými mazivy složité exkavátory a přepravní dempry, a vysává z nich i použité oleje a kapaliny v nepřetržitém provozu v uhelném povrchovém dolu ve státě Queensland – South Walker Creek.

Austrálie je pro KOBIT významným trhem, což potvrzuje přes 80 servisních a vodních cisternových vozidel operujících ve všech hlavních těžebních oblastech Austrálie.

Výrobky KOBIT jsou do Austrálie dodávány prostřednictvím našeho dlouholetého australského dealera Offroad Trucks Australia Pty Ltd. Úspěšná a profesionální spolupráce probíhá již téměř 10 let. Nejčastějšími zákazníky jsou zde firmy pracující v těžebním a vrtný průmyslu. Obrovskou výhodou Offroad Trucks Australia je výborná znalost trhu a zákazníků, a rozsáhlý sklad náhradních dílů, díky kterému poskytuje svým zákazníkům 7/7 nepřetržitý servis a může zareagovat na technický problém po celé Austrálii do 24-48 hodin.

 

 

KOBIT, spol. s r.o.

Konecchlumská 1100

Jičín

506 01

Česká republika

 

Tel.:+420 493 546 411

Fax: +420 493 522 974

E-mail: kobit@kobit.cz

Internet: www.kobit.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU