800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk plakatu
Vlnitý plech žárově zinkovaný
Výroba madla
Natěračské práce
Mateřská škola
5 nejnovějších nabídek
Výměník
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH
Závitořez REMS Amigo 2 set R 1/2 - 2"
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 + podstavec

Rigips na veletrhu Dřevostavby

31/01/2017

 

Společnost Rigips chystá novinku pro veletrh Dřevostavby na holešovickém výstavišti, který se koná od 2. do 5. 2.  Rigips se tam chystá představit inovaci týkající se podlahových skladeb.

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ, divize Rigips, bude prezentovat mimo jiné konstrukční desku RigiStabil, která je vhodná pro příčky, předstěny, podhledy i podlahy. Inovace těchto desek Divize Rigips představí právě na veletrhu Dřevostavby na svém stánku SH5.

„Deska RigiStabil je jedinečným stavebním materiálem, který lze všestranně použít v dřevostavbách,“ dodává k tomu ředitel marketingu Divize Rigips, Martin Sochor.

 

RigiStabil nejen do dřevostaveb

Konstrukční desky RigiStabil jsou do dřevostaveb mimořádně vhodné. Jsou snadné na montáž a nevyžadují žádné technologické pauzy. Do novostavby se díky suché metodě výstavby nevnáší žádná dodatečná vlhkost. Tyto desky jsou navíc vhodné pro řešení konstrukcí se zvýšenými požadavky na mechanickou a protipožární odolnost. Deska se lehce vypořádá se zvýšenou vlhkostí.

Divize Rigips tak na veletrhu Dřevostavby představí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale i dokonalý stavební systém vyvinutý speciálně pro montáže do dřevostaveb.

 

 

 

O SPOLEČNOSTI SAINT-GOBAIN

Saint-Gobain patří k top 100 průmyslových podnikům světa. Saint-Gobain je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a v oblasti stavebnictví. Navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí na celém světě.

Společnost vyrábí také skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.

V mnoha oblastech, ve kterých na světovém trhu působí, je Saint-Gobain jedničkou na trhu.

  • Saint-Gobain je největším evropským prodejcem stavebních materiálů.
  • Osmdesát hlavních měst světa a více než sto velkých světových metropolí využívá potrubní vedení vyrobené Saint-Gobain.
  • Každé druhé auto, které jezdí na evropských silnicích, má skla vyrobené Saint-Gobain.
  • Každá druhá střecha v Evropě a jedna pětina domů v USA využívá izolace vyrobené skupinou     Saint-Gobain.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU