800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk plakatu
Vlnitý plech žárově zinkovaný
Výroba madla
Natěračské práce
Mateřská škola
5 nejnovějších nabídek
Výměník
Čističky obilí Bubnové CR
Zakružovačka hydraulická Metallkraft PRM 60 FH
Závitořez REMS Amigo 2 set R 1/2 - 2"
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 + podstavec

Čištění

20/11/2016

Obchodní zařízení v supermarketech, kamenných obchodech a ostatních prodejnách má svoji morální a únosnou životnost. Vzhled obchodního zařízení přitom přímo ovlivňuje kladné pocity zákazníků při nákupech a tím pádem i chuť k opakovaným návštěvám vaší prodejny.

 • EKOLOGIE

  Čistíme pomocí suché páry bez potužití chemických látek. Při čištění suchou párou nezvnikají aerosoly, nedochází tedy k nekotrolovanému rozptylu nežádoucích částic.

 • ANTIVIROVÉ ČIŠTĚNÍ

  Díky moderním technologiím rychle a velice efektivně odstraníme veškeré nečistoty a bakterie.
  Antivirové čištění je vhodné pro provozy vyžadující hygienickypříznivé prostředí. Používáme vysokoteplotní páru, která spolehlivě vyčistí a desinfikuje požadované prostory. V případě požadavku provedeme kontrolní stěry a zaznamenáme výsledky do našeho protokolu.

 • MOBILITA

  V tomto roce jsme jako první v ČR nasadili do provozu samostatně fungující mobilní mycí box s naprosto ekologickým provozem. Jedná se o naprosto unikátní, samostatně fungující, mobilní box na mytí nákupních vozíků a košíků, který se přesune do určených prostor u vaší prodejny.

Vyčistíme veškeré obchodní zařízení a to i na místě bez nutnosti mít volné prostory na čištění. Jsme jedinou specializovanou firmou v ČR zaměřenou na čistící práce za využití technologie suché páry. Provádíme také antivirové a antibakteriální odstraňování nečistot z podlah, zařízení a provozů.

 

 

 

Clean4you s.r.o.

Chválkovická 101/4

Olomouc

772 00

Česká republika

 

Tel.:+420 585 232 373

Fax: +420 585 232 375

E-mail: obchod@cleanforyou.cz

Internet: www.cleanforyou.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU