800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

10 domů, na které vám stačí dva miliony..

12/02/2013

Třicetimetrová garsonka za milion, klasický byt za tři – uvažujete o vlastním bydlení a tyto ceny vás šokují?! Zvažte, zda se vám nevyplatí investovat raději do vlastního domu, může vás přijít mnohem levněji než byt! Nevěříte? Našli jsme pro vás deset domů, za něž zaplatíte méně než dva miliony.

Vypadá to na první pohled lákavě – dům na klíč za dva miliony korun! Máte-li tyto peníze k dispozici a těšíte se, že za měsíc budete bydlet, je to chyba. Tak jednoduché to není. Stavba na klíč znamená, že je dům připravený takzvaně k převodu do užívání. Tento proces nahrazuje dřívější kolaudaci, která dnes už není nutná. „Takové domy mají hotové zvenku i zevnitř omítky, koupelny jsou včetně základních zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, nechybí vnitřní dveře,“ popisuje Václav Veverka ze společnosti Levné domky a připomíná, co si musí obstarat sám majitel: „Zpravidla jsou to podlahy v obytných místnostech, musí si nechat vymalovat a objednat kuchyňskou linku.“

Nejprve počítejte, pak podepisujte

Chcete pořídit dům co nejlevněji? Pak si ještě před podpisem kupní smlouvy ověřte, zda máte v ceně základovou desku, nebo ne. Mnohé firmy požadují, aby si ji postavil či obstaral majitel sám. Její cena se ale pohybuje kolem dvou set tisíc korun. S rozpočtem vám mohou pěkně zamíchat i sítě, tedy přívod elektřiny, plynu, vodovod a kanalizace. Ideální je, pokud je máte připravené na kraji pozemku a jen se protahují do domu. Pak vás přijde každý metr na tisíc korun. Rozpočet na stavbu tak vzroste o několik jednotek, maximálně desítek tisíc korun. Pokud si je budete muset budovat sami, počítejte navíc s mnohem vyšší částkou. Poslední, nebo spíš první položkou, která dokáže s cenou domu zahýbat, je cena parcely. Když stavíte u rodičů na zahradě, je to bez problému. Pokud ji kupujete, přidejte si k ceně domu dalších několik set, někdy i milionů korun.

Že tohle všechno máte vyřešené? Pak si vybírejte z našich deseti levných domků ZDE., mezi nimiž se umístila fa Altabix s.r.o.

 

Dům č. 8. Zaujme nejen exteriérem

Z klasických cihel je postavený rodinný dům Solo od firmy Altabix. Na 107 metrech jsou umístěné tři pokoje a kuchyňský kout. Přitom skoro polovinu obytné plochy (49 metrů) zabírá právě obývák s kuchyňským koutem. Kromě dvou ložnic je zde samostatná koupelna s vanou i sprchou. Toaleta pro hosty nabízí zázemí pro kotel a pračku. Na chodbách zbývá prostor na velké vestavěné skříně.

8-altabix_485

Cena je 1 870 000 Kč

 

Dům č. 10. Z obýváku rovnou na terasu

Na společenskou část, tedy skoro padesátimetrový pokoj s kuchyní, z něhož se vstupuje přímo na terasu, a soukromou, je rozdělený přízemní rodinný dům Solo Plus od firmy Altabix. Do druhé části se vešly dva dětské pokoje a ložnice se šatnou, kterou lze proměnit i na další koupelnu. V domě se nachází jedna hlavní s vanou, sprchou i toaletou a také oddělené toalety pro hosty, kde jsou zároveň připravené rozvody na pračku.

10-altabix_485

Cena je 1 937 000 Kč

 

 

Altabix s.r.o.
Kaminského 586/119,
724 00 Ostrava-Nová Bělá
telefon: +420 733 530 631
email: altabix@altabix.cz

web: www.altabix.cz
http://firmy.industry-eu.cz/altabix-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU